Skocz do zawartości

Okienka na kodowanych kanałach


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie jetix kodowany

Sprawdzałeś ten kanał "10.722 H"? Co prawda się wyszukuje jako kodowany, ale u mnie nadal jest niekodowany.

 

A co jest z okienkami na Canal+? Znowu zlikwidowali, czy co? Bo dzisiaj o 20:45 było zakodowane :(
O tej godzinie zawsze jest kodowane. Przerwa trwa od 18:00 do 20:00.

Na polskim Canal+? Pamiętam, że z 15 lat temu tak było, ale ostatnio, przynajmniej jeszcze w zeszłym tygodniu niekodowane było Nie przegap o 20:35 i Łapu-capu o 20:45 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polskim Canal+? Pamiętam, że z 15 lat temu tak było, ale ostatnio, przynajmniej jeszcze w zeszłym tygodniu niekodowane było Nie przegap o 20:35 i Łapu-capu o 20:45 ;)
Myślałem, że chodzi ci o francuski Canal+, bo @BLOO3510 ostatnio o tym pisał w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szukałeś nazwy Jetix czy ID podanego przez polko ? Jeśli to pierwsze to jasne , że na tym transporderze nie znajdziesz , bo nie jest tam tak podpisany .

 

Jeżeli nie zakodowali po południu (po 4) lub wieczorem (bo ostatnio oglądałem HBo około 3 po południu , później nie miałem czasu) to na podanej wcześniej częstotliwości jest FTa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na Echostarze masz pewność, że próbujesz z 12,265V? Bo na liście operatora wstawione są HBO z 10,719V i te są kodowane, dlatego nie powinny działać (jeśli nie masz ich wykupionych). Opticum ma wyszukiwanie ręczne i nie pomija żadnych kanałów, więc na nim działa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne na echostarze 717 mi te kanały nie działają ale na potimumie 4000C działają czy ktoś mi morze wyjaśnić dlaczego na tym samym tp HBO na Echostarze mi nie działa a na odbiorniku FTA działa :?
Kanały HBO z tp. 12.265V nie mają nadanej nazwy ID, stąd E717 tych kanałów "nie widzi", nawet po przeszukaniu ręcznym transpondera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na Echostarze masz pewność, że próbujesz z 12,265V? Bo na liście operatora wstawione są HBO z 10,719V i te są kodowane, dlatego nie powinny działać (jeśli nie masz ich wykupionych). Opticum ma wyszukiwanie ręczne i nie pomija żadnych kanałów, więc na nim działa 8)

 

Podsumowując, na Echostarach nawet z Pakietem Mini można na chwilę obecną dodatkowo oglądać:Discovery Science z transpondera 12284 H, kanały HBO z transpondera 12264 V oraz MTV Polska i VH1 Polska z transpondera 11075 V.

Jest tylko jeden problem. Kto już usunął wcześniej kanał Discovery Science i kanały HBO ze starych częstotliwości lub przywrócił ustawienia fabryczne, to te kanały na dekoderach Cyfrowego Polsatu już powtórnie nie wyszukają się.

W każdym razie niezła promocja nawet dla abonentów z Pakietem Mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...