Skocz do zawartości

Okienka na kodowanych kanałach


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bloo411 - nie "11379" tylko 11739, druga sprawa to że nie przez kilka godzin tylko kilkanaście minut - wiem bo widziałem to okienko (około 12:45 odkodowano, przed 13:00 już zakodowano), specjalnie odczekałem ten czas mając pewność że to chwilo pójdzie w FTA i dlatego nie zamieściłem info w tym temacie o okienku VH1 Classic.

Trzeba zwrócić na pewien fakt że ze strony MTV Networks nie są to żadne "promocje" jak co nie którzy tutaj piszą tylko tzw. uszczelnianie systemów kodowania bo niestety jest prawdą że te 2 transpondery MTV Networks z Astry są bardzo często wykorzystywane jako piracki odbiór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV Espana, VH1 Europe i Nick Espana (MTV Networks, Digital+) aktualnie nie kodują sygnału.

11739 V, SR= 27500, Astra1, 19'E.

 

EDIT:

Nieoficjalna informacja jaka do mnie dotarła to taka że prawdopodobnie kanały te zaprzestały kodowania dlatego że nastąpiła procedura wymiany kart dla sieci kablowych i aby nie utrudnić odbioru abonentom Digital+, zaprzestano kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny kanał VH1 Europe (MTV Networks) zaprzestał kodowania.

11739 V, SR= 27500, Astra1, 19'E.

Jako ciekawostkę dodam że od jutra na tym kanale rozpocznie emisję nowa ramówka tworzona przez polski oddział MTV.

Wszystkie nowe programy VH1 Europe które jutro rozpoczną nadawanie są już od dawna obecne na VH1 Polska.

 

EDIT 12:45 - Już zakodowany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boomerang Europe, B1 TV, Telesport, National TV, Cartoon Network, Cinemax, Free-X TV, X-Dream TV, Animal Planet, Discovery, Antena 1, Pro TV, Acasa TV, Pro Cinema, TVR Cultural, HBO Romania i Bulgaria (Max TV) aktualnie nie kodują sygnału.

12341 H, SR=27500, Sirius 4, 5'E.

 

EDIT 21:20 - już zakodowane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy zauwazyłem bezpłatny dosyl programów po polsku nadawanych streamingowo niestety dzis rano zaprzestano reemisji mozliwe ze dzis w godzinach 23:00 rozpoczną nadawanie TVN----> http://69.9.41.75/tvn?.wma

VIVA Polska-----> http://69.9.41.75/viva?.wma oraz AXN Polska-----> http://69.9.41.75/axn dosyly są prowadzone w technologi WMA 800kb/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej nie nastawiał się na to, że w ogóle jeszcze zadziałają te linki. Nawet jeśli nadawcy tych kanałów coś przekazują przez internet, to na pewno namiary tych przekazów się zmieniają. Powyższy post @Koz można potraktować jako ciekawostkę, że w ogóle coś takiego może istnieć.

 

O telewizji przez internet zapraszam tutaj :arrow:viewtopic.php?f=23&t=5300&start=45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...