Skocz do zawartości

Okienka na kodowanych kanałach


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eurosporty znowu sa niekodowane z Hotbirda. Ciekawe czemu tak czesto wystapuja przerwy w kodowaniu tych kanalow? Moze maja jakies problemy techniczne?

Odpowiedź jest raczej prosta. Od pierwszego października oba Eurosporty będą na CP. Polsat zapewne obrabia odraz i dźwięk z kodowaniem w nagrze. Puszcza to na satelitę jako próbka, stąd te okienka. Myślę, że od października wszystko zgaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz w pracy i mam prośbę do wszytkich o podanie co jakiś czas info na temat tego w dalszym ciagu EUROSPORTY są odkodowane

WIELKIE DZIĘ :lol: KI

 

Czy Eurosporty są jeszcze odkodowane??

 

Edycja Mr. Orbita: Tak - jeszcze działa (12:15); nie ciapaj post pod postem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby dopisać o co chodzi, bo inni nie zrozumieją.

 

Jest przerwa w kodowaniu Disney Channel z tp. 62 (11.958V SR=27500 FEC=3/4 - 167/428/167; j. włoski i angielski do wyboru) i Disney Channel +1 z tp. 67 (12.054H SR=27500 FEC=3/4 - 167/428/167; tylko po włosku) :) Oczywiście satelita Hot Bird.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwano kodowanie trzech kanalow z paczki SexView: SexView Gay, Sex View Inter i SexView Extra.

 

Namiary: HotBird, 12.360H 27500

 

Mozna sobie podejrzec oferte nadawcy tego pakietu :wink:

A tak ciekaw jestem, czy nasza szanowna KRRiTV zrobi cos w tej sprawie? Hehehe.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by bylo gdyby Disney dolaczyl do kanalow FTA, (ostatnio zostalo odkodowanych kilka kanalow francuskich z HotBirda) ale to jest niemozliwe.

A tak swoja droga mam ogromne przeczucie ze w poniedzialek z samego rana zobacze na Disney Channel: "SYGNAL ZAKODOWANY" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany na orbicie 22.09 - 23.09 2006

- kanały MCT Free (4097/4098/4097) i MCT Full (4353/4354/4353) z tp. 53 (11.785H SR=27500 FEC=3/4) są kodowane teraz tylko w systemach Viaccess PC 2.5 i Irdeto 2. Skasowano CAID Seca 2, ja mam cyfre plus i mam kodowanie seca2 i nie mam tych kanlow na cyfrze dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że pisze tam, że skasowali Seca 2 - to raz. Druga sprawa - bo to oddzielny pakiet. Że ten sam system, to nic nie oznacza - są inne karty, kto inny to rozprowadza, inna cena itd.

 

W Cyfrze nigdy nie będziesz mieć kanałów paczki MCT - to po prostu inny pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z rana mniej wiecej w godzinach 9.00 - 10.00 byly niekodowane wszystkie kanaly z tp: 11.278V i 11.488H Cyfry+

 

Yes, Yes, Yes, w koncu wtrafilem na niekodowane HBO i HBO2. :lol:

Szkoda ze juz po zabawie :cry:

Mi udało się raz trafić na taką sytuacje wiosną. Pewnie w tym czasie kody zmieniali. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panamsat 12 (45E):

 

- zmiany w uruchomionej wczoraj paczce emitowanej z 11.591V SR=30000 FEC=7/8. Okazało się, że jest to dosył dla polskiej platformy n, która wystartuje 12 października. Aktualnie są tu nadawane niekodowane: Discovery Historia (110/100/110; aktualnie jest tu nadawany Discovery Channel z angielską fonią), Animal Planet (210/200/210; tylko po angielsku), Discovery Science (310/300/310; po angielsku i... węgiersku) i Discovery HD (710/770/710; obecnie niekodowany, ale brak fonii). Cieszy bardzo wysoka jakość przekazu,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...