Skocz do zawartości

Okienka na kodowanych kanałach


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Berbere ponownie FTA!

Podpowiem tylko, że kilka razy dziennie dodają kodowanie i je "zdejmują". Tak w koło Macieju...

 

edit: Nie chce mi się pisać drugiego posta, także zrobię edycję tego.

Nie wiem co to za kanał, ale tylko nadmieniłem, że on tak "skacze", raz FTA raz kodowany, FTA i kodowany i tak nieustannie. Nie ma się czym podniecać zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wybrzydzaj :> Okienko to okienko :D

Jest to kanał raczej niezbyt ciekawy, w języku arabskim.

PS. nie sądzę, aby go wyłączyli. Zostanie pewnie dla tego nowego pakietu dla Afryki :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może ten kanał (Berbere) normalnie jest FTA, ale koduje wybrane pozycje programowe :?:

Lub na odwrót - normalnie jest kodowany, ale ma niekodowane okienka w stylu Canal+ :?:

 

Kanał Berbere TV jest płatnym kanałem kodowanym, który codziennie w godzinach 18:00-23:00 nie koduje sygnału.

Nie jest to żadna nowość, ponieważ już od dwóch miesięcy taka sytuacja ma miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuski Boomerang chyba pozostanie dłużej FTA na HB... do czasu uruchomienia pakietu dla krajów Maghrebu. Tych zapowiedzi nie mogę już znaleźć w archiwum SK, ale kiedyś pisano o planowanej ofercie dla Tunezji, Maroka i Algierii, który miałby nadawać na 13E i w którym miałyby też się znaleźć tematyczne francuskie kanały MTV. To tyle OT.

 

Co do odkodowanego W9... Zapewne w najbliższych dniach kanał zostanie wyłączony i pozostanie kodowana wersja z transpondera BisTV (12.692H). A może nadawca zdecyduje się pozostawić FTA? Dodam, że W9, a także kanały NRJ12, Gulii, Virgin 17 (dawniej Europe 2TV) Direct8 i NT1 powstały tylko i wyłącznie by wspierać rozwój naziemnej telewizji cyfrowej we Francji. Wszystkie wymienione stacje (oprócz W9) miały, a niektóre nadal mają długookresową przerwę w kodowaniu na satelicie.

 

Co do odkodowanego Trace TV w pakiecie Cyfry... Może ma to związek z awarią kodera? W końcu przerwa w kodowaniu zbiegła się z chwilą wyłączenia systemu Viaccess dla platformy TPS. Choć z drugiej strony taki sam manewr poczyniono dla CNBC, jednak kanał nadal jest zakodowany. Dodam, że najdłuższe okienko w kodowaniu Trace TV trwało miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...