Skocz do zawartości

Piłka nożna: II liga, III liga oraz niższe ligi


Przemek87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PZPN pogodził wszystkich - awansuje zarówno Motor, jak i Hutnik. Rozwiązanie bardzo dobre, jedyny minus to, że będzie 19 drużyn i na koniec pewnie będzie musiało spaść ich więcej niż zazwyczaj (chociaż mogę się mylić, bo przecież Ekstraklasa będzie powiększona i siłą rzeczy wpłynie to na spadki i awanse na kilku szczeblach niżej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i zgodnie z tradycją mamy powtórkę sprzed roku. Już zaczyna się kopanie po czołach w Widzewie i GKS Katowice. Oczywiście tym razem również korzysta z tego kolejny dziadowski klub: Górnik Łęczna. I jak tak dalej pójdzie to oni awansują a Widzewy, GKSy i inni faworyci znów za rok będą się kicić w II lidze.

 

@xut2zs, @XMAREKK30 może Wy bardziej się orientujecie co tam się dzieje w Łodzi, że są tak słabe wyniki?

Edytowane przez MisterRondel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa nie chcą. Tam jest takie ciśnienie na awans, że jeśli go nie będzie to nie wiadomo czy się z tego wygrzebią. Co by nie mówić jest mega ciekawie, zwłaszcza że teraz grają w Katowicach. Osobiście mam nadzieję że awansuje i Widzew i GKS. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wisl@k06 napisał:

Osobiście mam nadzieję że awansuje i Widzew i GKS. 

 

Ja podobnie. Oba zespoły miały wszystko w swoich rękach żeby tak było, ale teraz do tego potrzebne są jeszcze przynajmniej dwie porażki Łęcznej a oni ostatnio są w dobrej formie. Pozostają jeszcze baraże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie do I ligi awansowały Górnik Łęczna, oraz jednak Widzew Łódź, który po przerwie związanej z koronawirusem zaczął grać beznadziejne słabo. Ostatecznie upiekło się łodzianom, ale... za ich grę, postawę w większości meczów po przerwie powinni, nie wiem, jakąś reprymendę dostać. Na pewno coś było nie w porządku, i żeby uniknąć tej sytuacji w pierwszej lidze, to jakieś kroki wypadałoby poczynić. Jakie - nie jestem trenerem, nie mam pojęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe w barażach o awans do 1 ligi wystąpią aż dwie drużyny z Rzeszowa. Niewykluczone, że obie odpadną, choć z drugiej strony to właśnie jedna z rzeszowskich drużyn odebrała GKS-owi w ostatniej kolejce bezpośredni awans, więc mogą jeszcze zamieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Do 1. ligi awansuje bezpośrednio Górnik Polkowice i GKS Katowice. Natomiast w barażach zmierzą się Chojniczanka Chojnice wraz z Skrą Częstochowa oraz Wigry Suwałki z KKS Kalisz

 

Spadkowicze: Olimpia Grudziądz, Błękitni Stargard i Bytovia Bytów

Ekspresowy spadek Olimipii Grudziądz, która jeszcze w zeszłym sezonie grała w 1 lidze. Bytovia Bytów w 1. lidze grała dwa sezony temu. Teraz wylądują na 4 poziomie rozgrywkowym. Kiepsko. Błękitni to w sumie co sezon walczyli o utrzymanie.

 

Zaskoczeniem pozytywnym KKS Kalisz w barażach. Zawiodłem się trochę na Stali Rzeszów. Mówiono, że będą walczyć o awans do 1. ligi. W sumie często obracali się wokół 6. miejsca, ale ostatecznie ze stratą 2 punktów zajęli 10. miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...