Skocz do zawartości

Piłka nożna: II liga, III liga oraz niższe ligi


Przemek87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Równają do najlepszych, przynajmniej autobusem  :lol2:

 

comment_vSueoidhONk41DGxg4jeDLZdwHn6eeSz

 

 

Zachowanie Smudy, to już zupełnie inna para kaloszy. Dno dna! http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,23518525,skandalicznie-zachowanie-franciszka-smudy-po-meczu-widzewa.html

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś co zrobił ? On tak naprawdę sam się zwolnił. Innej decyzji Władze Widzewa podjąć nie mogły raczej. Może to jakiś konfliktów z czasów jak Jóźwiak grał w Widzewie bo chyba się spotkali przez krótki czas i jak dobrze pamiętam i to chyba Smuda Jóźwiaka odpali do Płocka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jeden mecz przed potencjalnym awansem? Trochę żenujące.

 

Decyzja jak dla mnie lepsza nie mogła być, bo przynajmniej chłopaki dojdą psychicznie do siebie a przy Smudzie tego nie mieli komfortu psychicznego . Ja wierze w trenera Mroczkowskiego i jestem pewien że w Sobotę będzie święto w sercu Łodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy uwolnicie się od tych wszystkich retro ludzi związanych z Widzewem? Jak nie Obarek, to Smuda, jak nie Smuda, to Mroczkowski. Po upadłości likwidacyjnej w 2015 r miało być nowe rozdanie i co? Wojny, wojenki, kibolska patologia wyrzuca człowieka, który tworzył nowy Widzew, Murapol obiecuje złote góry, potem odchodzi itd. Szykuje się ten sam syf co przed upadkiem, a w tle znowu "grupa trzymająca władzę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie tworzone są grupy w III lidze? Powiedzmy że z II ligi spadają 4 zespoły z północy Polski. Któryś z nich trafi do III ligi grupy małopolskiej? Czy jakiś inny zespół z innej grupy III ligi, mieszący się bliżej południa zostanie  tam przeniesiony a zespół z północy trafi bliżej swojej lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy uwolnicie się od tych wszystkich retro ludzi związanych z Widzewem? Jak nie Obarek, to Smuda, jak nie Smuda, to Mroczkowski. Po upadłości likwidacyjnej w 2015 r miało być nowe rozdanie i co? Wojny, wojenki, kibolska patologia wyrzuca człowieka, który tworzył nowy Widzew, Murapol obiecuje złote góry, potem odchodzi itd. Szykuje się ten sam syf co przed upadkiem, a w tle znowu "grupa trzymająca władzę".

 

Bo nazwisko Smuda  miało przyciągnąć zawodników, bo bez tego nikt by tu nie przyszedł  :) Murapol zrobił ten sam numer co Podbeskidziu, po roku miał kupić akcje a się rozmyślił i ten sam numer zrobili z Widzewem . Z tego co słyszałem to mają być tylko sponsorem jak inni obecni. Dla mnie normalna sprawa przychodzi trener i odchodzi normalna kolej rzeczy :) Mroczkowski zrobi to co Smuda nie mógł,poukłada drużne, tak jak to powinno wyglądać od początku a efekty już widać że chłopakom chce się trenować  :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie tworzone są grupy w III lidze? Powiedzmy że z II ligi spadają 4 zespoły z północy Polski. Któryś z nich trafi do III ligi grupy małopolskiej? Czy jakiś inny zespół z innej grupy III ligi, mieszący się bliżej południa zostanie  tam przeniesiony a zespół z północy trafi bliżej swojej lokalizacji.

 

Nie, wtedy po prostu z tej grupy spadnie więcej drużyn do IV ligi, żeby zrobić miejsce tym spadkowiczom, a z grup południowych spadnie mniej. No chyba, że się coś zmieniło w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem widziałem ten cały mecz i 1 połowa taka sobie ale druga już co innego, chłopaki dostali kopa i losy meczu się odmieniły szybko ale całe szczęście w tym wszystkim Legia 2 przegrała a Sokół Ostróda utrzymał 3 ligę, także wszyscy są szczęśliwi mimo porażki Ostródy   :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I są już znane ceny karnetów na nowych sezon w 2lidze :)  Może komuś się przyda, kto mieszka w Łodzi lub okolic )

 

http://www.widzewtomy.net/znamy-juz-ceny-karnetow-na-nowy-sezon/

 

 

I terminarz meczów Widzewa i nie tylko :

 

http://www.widzewtomy.net/terminarz-20172018/

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych reguluje kwestie sprzedaży alkoholu. Dotychczas kibice na stadionie Widzewa mogli kupować - zgodnie z ustawą - napoje zawierające nie więcej niż 3,5% alkoholu, w tym zgodne z tymi wymogami piwo. Jesienią może się to zmienić, bowiem mecze w Sercu Łodzi mogą zostać przez policję uznane za imprezy masowe podwyższonego

 

 

 

http://www.widzewiak.pl/newsroom/34716,Nie-bedzie-piwa-na-Widzewie

 

 

Ale jaja a pod wiatą nic im nie zakazują.

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Po długiej i owocnej dyskusji kluby II ligi obecne na Walnym wypracowały kompromis i jednomyślnie podjęły decyzję o przeprowadzeniu transmisji z wszystkich meczów w sezonie 2018/2019 w systemie PPV

https://twitter.com/grubbyy85/status/1019583954368847872

PPV w 3 klasie rozgrywkowej? :roll:

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha,chyba sobie jaja robią,12 zyli żeby zobaczyć jakieś dziadostwo, które za darmo mogę podziwiać w A-klasie.Kanaly Eleven kosztują 15 i pokazują topowe ligi,a tu mam płacić niemal tyle samo żeby zobaczyć, jakiś pół amatorów, sprzedających pomidory na bazarze w przerwach między meczami

Gdyby nawet transmisja kosztowała 1 złoty to bym się wahał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...