Skocz do zawartości

Bollywood HD


jahve
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TV jako taka powinna być ambitniejsza, a czy samo Bollywood jest ambitniejsze od Hollywood, tu opinie mogą być podzielone, moim zdaniem tak (co nie znaczy, że samo w sobie jest wielce ambitne), ale na pewno inaczej patrzy się na nieznane i egzotyczne. Wszystko co będzie inne niż amerykańskie kino jest warte zapoznania się z tematem.

 

To co mówisz, świadczy raczej o małej świadomości, wiedzy, ciekawości oraz lenistwie większości społeczeństwa. Jestem przekonany, że gdyby ludzie dostaliby w szerokim przekazie satelitarno- kablowym kino azjatyckie (nie samo bollywood, ale m.in.japońskie i koreańskie) to zainteresowanie ichniejszą kulturą na pewno by wzrosło, jak dalece- nie wiem.

 

Sęk w tym, że rządzi pieniądz- skoro jesteśmy karmieni tylko i zawsze amerykańską papką to jesteśmy tak ogłupiali, że nic innego nas nie obchodzi, i niestety aby zmienić nawyki i przyzwyczajenia wpierw trzeba by było zainwestować, zaryzykować w rozwój odmiennych profilowo stacji

 

Ps. @Mr. Chicquita możesz przybliżyć o jakie projekty chodzi? Ew. polecić jakieś ciekawe strony nt. japonii/azjii? Osobiście ciekawi mnie ta tematyka także chętnie się dowiem czegoś więcej.

Edytowane przez jahve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle się dziwię, że ludzie tu traktują filmy Bollywood jako poważną propozycję. Przecież to jest tania, masowa produkcja filmowa na rynek indyjski. Odpowiednik telenowel południowoamerykańskich. Już sama nazwa jest kiczowata, wzorowana na Hollywood. To są filmy dla prostych ludzi, którzy nie wymagają wiele, coś jak u nas disco polo. Może na te dziesiątki tysięcy tytułów znajdą się jakieś ambitniejsze, ale nie jest to chyba ogólnym zamysłem producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

W listopadzie 2015r. Szału z dostępnością nie ma.

 

Wtedy miała wejść ale czy weszła?

Zero informacji o tym w sieci.Wszędzie tylko informacje z października 2015, że kanał "ma wejść" w listopadzie.

Ale czy wszedł? Kto go tam wie - dowodów brak, ja przynajmniej nie znalazłem.

Kolejny kanał, który ruszył cichaczem "pod osłoną nocy" nie wiadomo do końca kiedy ;)

Rany, jak ja nie znoszę czegoś takiego...

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Z większych operatorów, poza Vectrą, oferuje go TOYA. Miał się również pojawić w ofercie Inei.

 

Co do samego kanału, przypadkiem trafiłam na film o Hindusce w USA i dało się go obejrzeć do końca (nie przerywają reklamami, co ułatwia wytrwanie). Może nie byłaby to dobra propozycja na wieczór w Ale Kino+ czy na TVP Kultura, ale gdyby takie kanały jak np. TVN, ZOOM czy telewizja WP wyświetliłyby go, przynajmniej zostałabym z nimi dłużej niż jedno pstryknięcie pilotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

nc+ wie najlepszej, wciska gnoty a takich gatunków jak anime czy wspominany w temacie kanał było by zaintwresowanie i mizernie wygląda to w ofertach. Nie ma kanalu i ludzie szukaj po netach ale co my możemy oni wiedzą najlepiej od nas i tyle. I zawsze będzie ta sama gatka rozszerzamy oferty proszę obserwować info itp. Żenada a jeszcze co nie co by dodali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...