Skocz do zawartości
  • 0

Skylink CZ, SK (Irdeto), NC+ PL (Conax)


maryś
 Udostępnij

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam,

Dziękuję bardzo za zainteresowanie tematem.

Właśnie, nie wspomniałem o budżecie.

Zawsze byłem zwolennikiem dobrych rozwiązań, ale w dobie kiedy technika idzie tak do przodu,

a moje wymagania nie są za duże, raczej celowałem w coś w pokroju Fergusona Arivy 203 HD.

Czy pomiędzy Miraclebox Ultra a taką Arivą jest zdecydowana przepaść, czy dla zwykłego Klienta,

będzie to odzwierciedleniem różnicy cenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słyszałem ze irderto2 jest wyłączane wiec doradzilem mu ultre.Kwestia ile chce wydać.

To jest to             Irdeto jest wyłączane ale  z Bullsatu

 

W wypadku SKy Linka są karty ICE   takie jak u nas w NC+ a tutaj crypto/irdeto   .

 

karta-skylink-ice-new.jpg

 

W ecm info zobaczysz  identyfikacje Cryptowrks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@markar

Pod warunkiem, że karta platformy nc+ to jest karta dawnej CYFRY+ (tzw. Cameleon, karta nieparowana, pracująca w systemach Seca/Nagra). Karta systemu Conax dla oferty abonamentowej platformy nc+ jest parowana z dekoderem lub modułem CAM, z którym jest dostarczana (który nie jest już przez tę platformę oferowany, a więc w tym przypadku pozostaje tylko dekoder dedykowany) i działa tylko z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najtańszy obecnie dostępny w ofercie wyprzedażowej to Manta HD8000 za 130zł na portalu aukcyjnym z 2 czytnikami. Nie potrzeba żadnych modułów. Sprawdzone na moim modelu HD9000  -oczywiści karta Irdeto od Skylink i karta nc+.

Kupiłem Mantę HD8000, kartę Skylink i nie chce przepuścić uprawnień. Od rana próbuję i ciemność.

Karta jest zarejestrowana i zapłacona, dostałem potwierdzenie na maila.

Kilka razy wysyłałem uprawnienia przez stronę Skylinka i nic. Co proponujecie?

Dekoder ustawiałem na CT1, CT1 HD i NOVA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja też płaciłem z polskiego konta, po kilku dniach dostałem maila od Skylinka że "registraci poplatek" dotarł i mam aktywny pakiet kanałów.

Karta jest chyba najnowsza, kupiona osobiście 2 października w czeskim sklepie. Jak sprawdzić czy ICE czy M7?

Póki co działa mi jedynie Skylink Live HD na telefonie.

Edytowane przez tomekdvbt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tomek,

Dwie możliwości :

1. dedykowany tuner Skylink Ready (sprawdzony Zircon Jazz, bo mam kartę NEXT M7 i musiałem kupić dedykowany dekoder)

2. moduł CI SMIT 

Karta NEXT kosztuje 100 Kc/miesiąc i są tam wszystkie programy, które masz na karcie głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...