Skocz do zawartości

History i History 2


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to mam małą niespodziankę dla osób, które chcą zobaczyć kanał History Channel.

History Channel rozpoczął testy po polsku

Na transponderze wynajmowanym przez spółkę Chello Zone na satelicie Telstar ruszyła testowa emisja polskiej wersji kanału o profilu historycznym – History Channel.

Czytaj więcej>>>

Presserwis/Onet

 

Nie mam dostępu do tej pozycji satelitarnej więc nie wiem jak to tam wszystko z wersjami dźwiękowymi. No to mamy niespodziankę, teraz pytanie: kto ten kanał dołączy? Kiedy dowiemy się o obecności tego kanału w któreś z platform? Dla mnie to dość pozytywne zaskoczenie i dobrze, jestem ciekawy tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ musi odrobić braki w nowościach. Może do nich dojdzie History Channel? Cyfra+ ma już dołączyć Vod: HBO Digital, Comedy Central, TVP Sport, podobno HBO HD, a The History Channel poszerzyło by bardziej ofertę.

 

The History Channel na pewno nie dojdzie do N, ponieważ byłoby konkurencyjne z Discovery Historia. Najbardziej prawdopodobne to Cyfra+ i Cyfrowy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może czy ten dosył na Telstarze to jest tylko polska ścieżka podpięta pod ten dosył co już wcześniej tam był, czy jednak jest to specjalny przekaz dla Polski? Bo z tego co pamiętam było kiedyś mówione że ma powstać wersja przygotywana jedynie dla Polski.

Mam nadzieje że pojawi się w CP, najlepiej wraz z Viasatami ;] Tylko pytanie czy znajdzie się gdzieś miejsce na TP aby spełniły się moje marzenia ;]

 

@Krzyś, skąd masz info że do C+ wejdzie TVP Sport oraz Comedy Central?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zerkałem na transpondery na Telstar. Jest tam od dawna History Channel ze ścieżkami dźwiękowymi podpisanymi jako "eng" i "dut". Nic nowego się nie pojawiło.

Przeskanowałem także pozostałe transpondery - także nic nowego.

 

Także albo te testy były i się skończyły, albo informacja "wyssana z palca". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Poczekamy zobaczymy ja również zerkałem na tą satelitę i pl śladu brak :roll:. Moim zdaniem Liczyć możemy na Polsat i lub Cyfrę na te kanały bo N to raczej z Zone Media nic niema żadnego kanału a obie ww.platformy mają...:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Skoro Chello Zone zostało właśnie przedstawicielem The History Channel w Polsce to nalezy spodziewać się, że kanał zostanie zaprezentowany na majowej konferencji PIKE. A do jakiej platformy dołączy? Sądzę, że do Cyfry+ i do Cyfrowego Polsatu. Teraz nalezy chyba spodziewać się w najbliższym czasie testów na satelicie Telstar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...