Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego, ale tak sobie myślę nad formą Maćka Kota. W/g mnie ma spore szanse na 10, skacze bardzo równo, a w sezonie jest chyba jednym z nielicznych co we wszystkich zawodach punktowali. Na medal w drużynówce zupełnie nie ma co liczyć, Tajner nie wie, o czym mówi. Co najwyżej 4 miejsce, a może być i 6 za Austrią, Słowenią, Niemcami, Japonią, Norwegami. Stoch wyczuł próg, to dobrze. W ostatnim skoku treningowym strasznie hamował: http://sport.tvp.pl/soczi/13927784/zoba ... a-treningu :shock: Forma dobra, ale to nie konkurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łudźmy sie tylko Kamil Stoch ma szansę na medal, pozostali nasi zawodnicy jeżeli będą w dwudziestce to będzie sukces. Walka o medale będzie na pewno bardzo zacięta i wyrównana.

A był ktoś taki odważny co by się łudził że ktoś jeszcze z Polaków walczy o medal? :lol: (nie odmawiajmy nikomu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No dokładnie, zrobił się za bardzo medialny i przestał się skupiać w pełni na skokach. Łukasz Kruczek podjął jak najbardziej słuszną decyzję, choć może Żyła na dużej skoczni będzie lepiej się spisywał. Na średniej Dawid Kubacki powinien osiągnąć dobry wynik, gdyż jego atomowe odbicie i wysoka parabola lotu mogą dać dobry efekt. Już jutro kwalifikacje, a Kamil jest w optymalnej formie i to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemek87

 

Łykasz wszystko co w sieci hejty piszą...Małysz,Kowalczyk,kierowcy rajdowi w F1 grają w reklamówkach i formy nie tracą...teorie z d*** wzięte powtarzane jak mantrę...miejcie swój rozum i jakieś pole manewru własnego zdania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzisiejsze kwalifikacje potwierdziły, że to powinna być ostatnia impreza skomentowana przez W.Szaranowicza. Spóźnia się okropnie, ciężko przetwarza fakty, Rudziński go musi gonić, bo wszyscy już widzą wynik, a on się jeszcze zastanawia - jak sędziowie ocenią skok, który będzie zawodnik i jak daleko skoczył ? Dzisiaj pocisk dostał reprezentant Kanady Dusty Korek, bo Szaran stwierdził, że mieszka na prerii, a także jak zwykle "Janusz Goran". Podczas skoków I dziesiątki - "skoczkowie już dziś nie będą się specjalnie zabijać" :shock:

 

No, a Kranjec nie wiadomo, czy wystartuje jutro. W/g słoweńskich mediów decyzja ma zostać podjęta przed samym konkursem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łykasz wszystko co w sieci hejty piszą...Małysz,Kowalczyk,kierowcy rajdowi w F1 grają w reklamówkach i formy nie tracą...teorie z d*** wzięte powtarzane jak mantrę...miejcie swój rozum i jakieś pole manewru własnego zdania...

 

Napisałem to sam z siebie. Nie czytałem żadnych netowych hejtów na Żyłę i sam nie jestem hejterem. Apropos Twojego argumentu to zauważ, że wymienione przez Ciebie osoby zaczęły grać w reklamach jak już były naprawdę prawdziwymi gwiazdami w swojej dyscyplinie. Żyła przyciągnął reklamodawców, bo swoją spontanicznością i zabawnością stał się kultowy w internecie, ale do gwiazdy to mu daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzisiejsze kwalifikacje potwierdziły, że to powinna być ostatnia impreza skomentowana przez W.Szaranowicza. Spóźnia się okropnie, ciężko przetwarza fakty, Rudziński go musi gonić, bo wszyscy już widzą wynik, a on się jeszcze zastanawia - jak sędziowie ocenią skok, który będzie zawodnik i jak daleko skoczył ? Dzisiaj pocisk dostał reprezentant Kanady Dusty Korek, bo Szaran stwierdził, że mieszka na prerii, a także jak zwykle "Janusz Goran". Podczas skoków I dziesiątki - "skoczkowie już dziś nie będą się specjalnie zabijać" :shock:

 

No, a Kranjec nie wiadomo, czy wystartuje jutro. W/g słoweńskich mediów decyzja ma zostać podjęta przed samym konkursem.

 

Wrzuć na luz, poczytaj nonsensopedię i pogódź się z faktem że on jeszcze będzie długo komentował (patrz przykład:Chruścicki) i uświadom sobie że gorsze wpadki miewał :)

 

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/W%C ... zaranowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powinna być ostatnia impreza skomentowana przez W.Szaranowicza. :shock:

 

Ja wolę żeby Szaranowicz komentował bo taki Szczęsny jest jeszcze gorszy " np. Peter Prevc reprezentuje Japonie" czy "ale odpali tak jest ! "

Kranjec prawdopodobnie nie wystaruje uraz jakiego się nabawił jest poważny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, nie zrozumieliście mnie. Cenię Szaranowicza, ale do komentowania wydarzeń sportowych gdzie wynik zmienia się błyskawicznie, gdzie nie ma czasu na gadanie głupot i złotych myśli się w/g mnie już nie nadaje. Oglądałem ostatnio "AS Wywiadu" z udziałem Szaranowicza i tam mając czas na udzielenie odpowiedzi wyrażał się poprawnie i dość ciekawie. Do prowadzenia magazynów sportowych, debat, czy studia się nadaje, ale do komentowania skoków nie za bardzo :/ On o tych skokach może opowiadać, ale komentarz niech zostawi Rudzińskiemu, bo po to go przecież m.in. przyjął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Szaran podobnie jak Szpaku lubi dużo opowiadać, poza tym ma swoje lata i często się myli. Ale fakt, faktem wolę zdecydowanie słuchać jego niż (nie)Szczęsnego. No bo jak go nie słuchać, gdy tyle już razy jego niesamowity komentarz wywoływał u mnie ciarki i łzy wzruszenia. Mam nadzieję, że i dzisiaj pan Włodek będzie mógł przeżywać razem z nami zdobycie medalu przez Kamila. Tak dla przypomnienia najlepsze momenty z udziałem króla komentarza:

http://www.youtube.com/watch?v=ieNUsSNl1KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...