Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Kiler napisał(a):

@michael112: To dotyczy tylko niedzielnego konkursu. 

 

No przecież napisałem "tam jest ostatni konkurs". Mimo wszystko uważam że należy brać to pod uwagę, konstruując skład na najbliższy weekend, inaczej w niedzielę nie będzie miał nam kto startować. Jaki sens jest brać zawodników tylko na pierwszą część weekendu podczas gdy w ostatnim pula pozostanie niewykorzystana?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michael112: Tak widziałem to i nieprecyzyjnie się wypowiedziałem. Chciałem przekazać, że do piątkowego konkursu i drużynówki trzeba jednak kogoś sensownego wystawić i niech już nasze orły jakoś dociągną ten sezon do końca. Żyła, Stoch, Kubacki raczej przed niedzielą z 30 nie wypadną jeśli jakoś się pokażą. Za nimi raczej są skoczkowie, którzy wielu punktów nie wykręcą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kiler napisał(a):

Adam Bucholz na X wrzucił ciekawy tweet o zarobkach w Pucharze Kontynentalnym i wskazał na przepaść w kasie jaka jest między PK a PŚ. Naprawdę start w PŚ otwiera drzwi na zupełnie inne zarobki. Swoją drogą szkoda, że PK jest tak słabo "finansowany" i niewiele stacji chce pokazywać  te zawody.

Tak to zdecydowanie problem. Na szczęście w tenisie to ogarnęli i dali też żyć tym z niższym rankingiem. Myślę,że bez problemu PK zgromadził by całkiem niezłą widownię w TV. Od lat się dziwię,że tego nie pchają do przodu. Od razu więcej pieniędzy by się pojawiło z transmisji i sponsorów oraz reklam.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemolo wiem, że była relacja z Zakopanego i zapewne masz rację, że oglądalność była mała, co odzwierciedlały nawet trybuny. Mi chodzi o to, żeby bardziej to rozreklamować i zrobić krok ku wprowadzeniu większego zainteresowania PK, bo potencjał jest ogromny. W Zakopcu skakał nawet Eisenbichler, Taku Takeuchi czy Włosi. Także to nie jest tak, że skaczą jakieś no name'y. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz trzeci w karierze Kryształową Kulę zdobył Stefan Kraft. Na drugim miejscu był Ryoyu Kobayashi, a na trzecim Andreas Wellinger. Najwyżej z Polaków rywalizację zakończył Aleksandrem Zniszczoł - 19 miejsce. Sezon w wykonaniu pozostałych Polaków zdecydowanie poniżej oczekiwań.

 

Teraz czekamy na Letnie Grand Prix. Start 14 sierpnia we francuskim Courchevel. 

 

https://www.skijumping.pl/wiadomosci/34104/hybrydowe-zawody-i-final-w-listopadzie-wstepny-kalendarz-letniego-grand-prix-2024/

 

Czy tylko ja mam wrażenie, że kiedyś jakoś więcej tych letnich zawodów było i zaczynały się już pod koniec lipca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...