Jump to content

Recommended Posts

2 godziny temu, Adrianwo napisał:

Powinni stracić więcej numerów ze swoich pul

Stanie się to jak ludzie rozładują swoje skarbonki które powstały w czasie istnienia DIL.

Tak jak Kolega powyżej pisze, też wolałbym Plusa niż A2.

W Plusie na kartę GB nie przepadają.

Tak samo jest w Orange na kartę.

Ale to wszystko zależy od zasięgu i zainteresowanego :)

Dlatego, bo internet jest tam tani. :) A ja potrzebuję dużo netu po taniości. :)

Czy ja wiem że taki tani?
W Plushu masz No Limit + 10GB za 25zł miesięcznie. Następnie pakiet 5GB za 5zł.
Ipla, CP GO i Plus Music bez limitu danych.
Promocje obniżające koszty: 5 doładowanie gratis, jutro na majówkę jest +100% dla doładowań 30-99zł, trwa loteria gdzie za SMS możesz dostać m.in. GB.

Dla mnie najlepsza oferta jest w Orange na Kartę. Wybierasz ofertę Orange Free doładowujesz za kwotę 30 zł i w zamian dostajesz 15 gb  i tak co miesiąc a do tego później wybierasz ofertę Bez limitu za 25zł i w tym dostajesz również 15gb ale za każdym doładowaniem 1gb więcej,. Czyli podsumowując  co miesiąc mamy 30gb które nie przepadają a jak nie wykorzystasz to dodają się na kolejny miesiąc :)

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#oferta-pelna-internetu-nowy-klient   oferta Orange Free za to dają 15 gb za doładowanie 30 zł 

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#bez-limitu-25-nowy-klient  tu jest w pakiecie 15 gb  

Edited by XMAREKK30

Ale ja potrzebuję ofertę bez żadnych kombinacji, czyli taka jak była w Fakt Mobile, czyli wpisuję kod i już mam 20 GB za 10 PLN na 30 dni i po problemie. :P

Ale jaka tu kombinacja raz uruchamiasz  taryfę Orange Free doładowujesz za 30 zł i od razu masz 15 gb a jak uruchomisz taryfę za 25zł bez limitu masz w pakiecie 15 gb. Dostajesz te 15 gb za to że doładowujesz kwotą 30 zł a później pobiera Ci 25 zł i dostajesz w pakiecie 15 gb i wszystko :) Gdzie tu kombinacja ??? 15 + 15 i wszystko masz co miesiąc :)  Sam taką ofertę i wszystko jest ok :) 

Edited by XMAREKK30

No właśnie i według mnie nie ma lepszej oferty na GB. 30 GB co miesiąc  to nawet w abonamencie tyle nie dają za tą cenę :) 

Był Orange, albo jeszcze jest 1TB + nielimitowane połączenia, smsy i chyba mmsy za 300pln na rok, wydatek jednorazowy duży, ale ilość danych ogromna jak na komórkę :)

Szykują się grube zmiany w Play? Były już rzecznik w komentarzu na FB napisał.

Cytat

czyszczenie kolorów, logotypów i innych

Dostałem wczoraj smsa o końcu roamingu Plusa a dziś mi zablokowali numer zasięg. Przestawienie na Orange i zasięg wrócił.

A i jeszcze jedno Play postawił 5km ode mnie tylko 1 nadajnik BTS. Bardzo słabo jak na Rzeszów.

Rozumiem, że mieszkasz w Rzeszowie i nie masz zasięgu własnego Play ? Dziwne, bo Play duże miasta ma raczej dobrze obstawione stacjami. Z drugiej strony, priorytetem jest dla nich teraz pokrywanie zasięgiem terenów poza miastami i trzeba przyznać, że tempo robi wrażenie. U mnie na Podlasiu stacje powstają jak grzyby po deszczu. Jeszcze jesienią 2018 moja droga na wieś (60 km) była w ok. 1/5 pokryta zasięgiem Playa. Teraz już ok. 5/6 drogi jest w zasięgu własnym. Już kilka razy mi się zdarzyło, że jeżdżąc po lasach, pustkowiach, zasięg Orange znikał, a Play wciąż działał.

Mieszkam w Rzeszowie. Tak z ciekawości powiem że sieć gubi zasięg w sieci macierzystej. Na tych samych BTSach są nadajniki konkurencji Plusa T Mobile i Orange i zasięg Idealny tylko Play ma dziadowski. Nawet w centrum miasta potrafi automatycznie przejść z sieci Playa na sieć Orange.

Ja widać na mapce 1 bts dodali  http://beta.btsearch.pl/?dataSource=ukelocations&network=26006&standards=&bands=&center=50.025718%2C21.962476&zoom=12 

Rzeszów ul. Koło 4C na Kościele.