Skocz do zawartości

Vu+ Solo 4K


bucks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) mam problem z kartą SMART HD od nc+ chciałbym skonfigurowac w programie używając klienta FTP, ale niestety nie ma w /etc żadnego pliku oscam.conf, ani oscam.server gdzie te pliki mogą się znajdowac? Aktualnie posiadam wgrane oprogramowanie: opendroid OE-Alliance 3.3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardziej chodzi mi o zatuszowanie tego   buga.   Pamietasz że  zakończyli sprzedaż  niby  tego procka w grudniu.   Jednocześnie zawiesili sprzedaż  Duo2  i dali nacisk  na SOLo4.  Ciekawe jaką cene rzucą za  Mirka 4k . W ogóle  licze na jakieś konkretnie czytniki. Nie wiem czy Mirek ma zablokowana regulacje mhz tak jak VU+

SOLO 4  ma  USB  3.0   w zasadzie co można na tym porcie zrobić?       Multiboot  to głownie  usb  2.0?

 

Czy prędkość odczytu/zapisu pena ma wpływ na wykonywanie wszelkich komend  i instalacje?       ADATA  ma w ofercie USB  3.0  SSD   np  128GB  masz zapis i odczyt ponad 100mb/s       takiego pena chętnie bym wstawił  nawet do nagrywania. LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o zatuszowanie tego   buga.   Pamietasz że  zakończyli sprzedaż  niby  tego procka w grudniu.   Jednocześnie zawiesili sprzedaż  Duo2  i dali nacisk  na SOLo4.  Ciekawe jaką cene rzucą za  Mirka 4k . W ogóle  licze na jakieś konkretnie czytniki. Nie wiem czy Mirek ma zablokowana regulacje mhz tak jak VU+

SOLO 4  ma  USB  3.0   w zasadzie co można na tym porcie zrobić?       Multiboot  to głownie  usb  2.0?

 

Czy prędkość odczytu/zapisu pena ma wpływ na wykonywanie wszelkich komend  i instalacje?       ADATA  ma w ofercie USB  3.0  SSD   np  128GB  masz zapis i odczyt ponad 100mb/s       takiego pena chętnie bym wstawił  nawet do nagrywania. LOL

Duo2 w sprzedaży na hollex.pl, aczkolwiek lepszym wyjściem na przyszłość, jest zakup SOLO 4 :)

Edytowane przez Pas Ratunkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tylko gdyby nie.to ze mam go za darmo nie wyłożył bym na dekcoer pełny błędów kasy.Wejdzie mirka 4k kupie w ciemno

Tym bardziej że cena ma być niska.A parametry nawet może ciut lepsze.Solo dziala no działa,głupie problemy w sterowniku obrazu powodują ładne kreski na printscreen /stopklatce/zapie. Producent olewa poprawkę.Wiec to mówi samo za siebie.Niby drobnostka a jednak podejście producenta olewcze robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co 3.0 jak w zupełnosci przyzwoity pendrive 2.0 też wystarczy.

 

Mam pendrive 32 GB z usb 3.0 podłączony do MB micro na usb 2.0 Nagrywa odtwarza. Kopiowanie z tego pendrive przez MB micro po lan stabilne 10 Mega na sekundę . W zupełnosci wystarczy.

Oj  to mało korzystasz z PRV  lub wcale.   Przenieś mi 200gb  po LANIE   10mbit    to ci się wszystkiego odechce.  Ja na nędznym  dreamie 800 nic nie mogłem robić  przy kopiowaniu  bo tak był przeciązony procek.

A ja powiem tylko gdyby nie.to ze mam go za darmo nie wyłożył bym na dekcoer pełny błędów kasy.Wejdzie mirka 4k kupie w ciemno

Tym bardziej że cena ma być niska.A parametry nawet może ciut lepsze.Solo dziala no działa,głupie problemy w sterowniku obrazu powodują ładne kreski na printscreen /stopklatce/zapie. Producent olewa poprawkę.Wiec to mówi samo za siebie.Niby drobnostka a jednak podejście producenta olewcze robi swoje.

Jeśli  będzie .  Bo podali  liste  ekip które mają coś tam pokazać na Anga  i widziałem tylko  Vu+.  Z Mirosława  nic          to samo  Poor Multimedia         ci to już chyba raczej popłynęli. A w Polsce sprzedaż jest tak doskonała że nikt już tego nie chce.  Dostępny jest głownie w DE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan 200GB po lanie żaden problem. Srednia stabilna prędkosc to 10 MB na sekundę po lanie.

Poza tym przy takiej ilosci to z dysku na dysk po sata w komputerze.

 

Dekoder 4K ma sens jesli pojawi się więcej kanałow w platformach sat.

Tylko że ja korzystam z ESATA i już   chyba tak zostanie. A 200gb   ze speedem 8-12mb/s  to sobie policz ile po potrwa . A potem zobacz  jak to samo wygląda na 1gbit  LAN.

Coś będzie ale możliwe że nie na Angra:(

Zazwyczaj Anga Cable   to tak wychodzi wszystko na zew. Tam pokazują wszystkie prototypy    zapowiedzi. A ja się nie pojawi nic to oznacza że Mirek 4k  nie jest w planach na ten rok. Jeśli tak się stanie to ja nie będę happy. VU+ wcale także  nie musi pokazac nic nowego w 4k  moge się także mylić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOLO4  sprzedajesz?  Ja moge wkleić liste faili w SOLO4

 

 

Lekko   odświeżonego. Może będzie lepiej jeśli zapytam.  Czy ktoś z was używał  VU+   Ultimo ? Właśnie takie głowice  były montowane w Vu+ każdy modelu  gdy jeszcze nie było  DVB-S2  dual.Porównując je do dvb dualanych     jaka jest różnica w czułości?        Robiłem test z innym właścicielem   Duo2  on ma duale   tyle że konwerter  SCR   i antena 110cm .To  bywało że miał gorszy sygnał.  Ja osobiście też bym wolał gorszy sygnał  ale kosztem by ten sygnał  był  .Nie że   przez  90 minut u mnie leje a ja nie mogle oglądać Eleven  :(    a na głowicy APLS  Dreamie 800 bez problemu .No ale tam to są głowice  wypas.

 


Już nie będę miał solo4k, wiec podsumuję tylko. Nigdy bym go nie zakupił.

 

Będę czekał na inne marki.

Sprzedajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@kaspian0007

 

Skasuj Brexit, ceny polecą w dół, chyba wiesz że kupują w stosunku Euro=PLN. Kurs wysoki, to nie leci PLN=PLNm więc ruszyć czym trzeba i myśleć deko.

 

Sam posiadam RAI 4K z CAID 183E i wszystkie ćwierćfinały, w tym z naszymi, z fonią AAC stereo lub AC3 5.1 - bajka.

 

PS: Kursy Euro, USD idą w górę i automatycznie Solo 4K w przeliczniku walutowym drogi. Życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...