Skocz do zawartości

Vu+ Solo 4K


bucks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem V+ Solo 4K 2 dni temu dziś testowałem go i chciałem poustawiać. Boże tragedia! Ani anteny nie mogę dobrze skonfigurować co problemów na innych tunerach w przeszłości nie miałem (Technomate, Humax, Ferguson) tak teraz masakra. Ani nie mogę otworzyć wideo z pen drive'a :/ Porażka. Cały dzień się męczyłem z tym Vu+ i Linuxem. 

 

Zauważyłem, że ja jednej ze skórek menu są błędy w czcionce polskiej. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skórki to loteria.Kazda pod danym image działa inaczej.Nie ma tak prosto.Co do konfiguracji mogłeś zastukac na PM albo na gg 190696 to bym ustawił ci go zdalnie /podyktował co i jak.Nie jest porażką ten dekoder ale trzeba mieć pojęcie co jak i z czym.Jest to sprzęt nowy w powijakach tak samo supppot jeszcze się rozwija.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges       SOLo 4k    ponoć nie radzi sobie z transpoderem  HEVC jeśli kanały nie są w 2160p  Ciekawe.

 

Eutelsat 70B (70,5°E)
11,294 GHz, pol. H, SR: 44900, FEC: 2/3; DVB-S2/QPSK   ten transponder korzystac w kompresji   HEVC.

 

Nie wiem czy SOLO  4k   odbiera  44900          nie wiem też czy to dotyczy tego transpondera.  Gdzies czytałem że jest jakis problem jeśli jest HEVC ale bez kanału 2160p   .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero będę mógł tam zajrzeć po 11 stycznia. Jeśli temat będzie aktualny, to proszę o przypomnienie na PW po 11 ;) Na razie tylko mogę ostrzec, że nie wszystkie kanały tam w paczce są nadawane. Nie wiem jak jest teraz, ale był moment, że wyszukiwało się pełno kanałów z HEVC w nazwie, a żaden nie działał (brak emisji, bitrate = 0). Robią jakieś testy i nie zawsze coś może lecieć. Jeśli to nie to i kanały są potwierdzone, że lecą, to też stawiałbym na błąd w sofcie, może nawet na innym image będzie OK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam Solo 4k od jesieni i jestem zadowolony. Programy UHD z Hodbirda, Astry i Hispasata wspaniałe pod względem jakości. Ale nie mogę zainstalować Netflixa i Chili.pl. Nie ma we wtyczkach odpowiedniego programu a instalacja przez przeglądarkę Webową (nie odbiera HTLM5) nie chce działać. Czy ktoś już próbował rozwiązać ten problem? Jeśli tak, to proszę o poradę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...