Jump to content
bucks

Vu+ Solo 4K

Recommended Posts

W dniu 12.11.2018 o 07:01, tail# napisał:

Jeżeli masz opłacony tylko pakiet podstawowy to uruchom kartę bezpośrednio w czytniku i problem zniknie.

Też tak zrobiłem i programy TNK HD ( pakiet domowy HD) pojawiły się. Sama karta pracuje w obu czytnikach - dolnym i górnym i nie zawiesza się.

Jedyny problem to nie świecą tylko  kanały Eurosport 1 HD i Travel Channel HD. Dlaczego ???

Używam wgranego oscam - uniwersalny IP.5010  lub Oscam 1.20 rev. 11431

Karta opłacona  i aktywny jest pakiet bo w TV te w/w kanały  na module CI  śmigają bez problemu.

Edited by piotr2802
drobne literówki ;-)

2 godziny temu, piotr2802 napisał:

Też tak zrobiłem i programy TNK HD ( pakiet domowy HD) pojawiły się. Sama karta pracuje w obu czytnikach - dolnym i górnym i nie zawiesza się.

To nie jest nowość, a oczywistość. Kanały o których piszesz prawdopodobnie są parowane i jeśli masz kartę z modułem, to bez modułu oficjalnie działać nie będą.

Witam.

Jestem szczęśliwym posiadaczem Vu+ Solo 4K i nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy odbiornika, ale do jakości wyświetlacza już tak. Usytuowanie mebli w pokoju powoduje, że patrzę na wyświetlacz tunera lekko z prawej strony i kolory są strasznie rozmazane. Czy wy też zaobserwowaliście tę wadę, czy po prostu mi trafił się felerny egzemplarz? Wadę można zaobserwować na poniższym filmie.

https://youtu.be/Or-phak37HU

Czy może ktoś wie czy on obsługuje duże dyski 4TB lub 5TB jako wewnętrzny bo mam zainstalowany 1TB i za szybko mi  miejsce się kończy...