Skocz do zawartości

Dom i Styl


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jakby się nie dostali do DVB-T, to na pewno wystartuje w sat-cab. Jak pozostałe kanały. Inaczej nie bawiliby się przecież w robienie logotypu, materiału promocyjnego, itd. Ale i tak będzie to kolejna zapchajdziura. Mieszanka programów TVP, TVN i Polsatu. A w dalszych 40% ramówki coś od siebie, ale też pewnie nie premiery, a to co byśmy już znali, np. z Travel Channel.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Będzie zasadnicza różnica między tym kanałem, a TVN Style. To antena tworzona dla kolejnej emisji powtórek programów, które miały już premiery na innych kanałach nadawcy. Nie będzie marki TVN, więc będzie można pokazywać wszystko. W tym, starocie z amerykańskiego archiwum Scripps, i programy konkurencji TVN'u.

 

Dla NTC projekt ciekawy, bo praktycznie nie ma alternatywy. Dla dystrybucji sat.-kab. już nie bardzo, bo jest już sporo podobnych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny kanał dla kobiet...a dla mężczyzn to co? :P

 

Mogliby stworzyć jakiś ciekawie tematyczny kanał... coś czego jeszcze Polska nie widziała na ekranie... i jak zwykle milion powtórek z innych anten. Ewa Gotuje? Okrasa? Wałkują to samo. Może jeszcze Kossakowskiego walną do ramówki na dobitkę. Mam nadzieję, że na satelicie kanał będzie jednak w HD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom i Styl to skierowany będzie dla kobiet    https://satkurier.pl/news/121016/dom-i-styl-od-scripps-znane-logo-i-oferta-wideo.html

 

Logo 26863.jpg

Niekoniecznie dla kobiet. Myślę, że wielu mężczyzn zainteresuje się tą stacją. Sam często oglądam TLC czy TVN Style.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...