Skocz do zawartości

Pre-paid w Cyfrze Plus


piotr-em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

witam,

chcialbym kupic cyfre + pre paid, tylko z tym wyjatkiem, ze chciałbym z niej korzystac na monitorze swojego komputera, musialbym kupic jakis tuner telewizyjny zewnetrzny/ wewnetrzny, tylko tu mam problem czy ten tuner (do monitora) bedzie obslugiwal karte cyfry +? czy istnieje szansa, abym cyfre + pre paid ogladal na monitorze? prosze o pomoc i krotkie objasnienie lub podanie przykladow odpowiednich tunerow i jakies

 

pzdr

 

a po drugie rozumiem, zeby korzystac z tego pre paidu nalezy oprocz tego reklamowanego dekodera zainstalowa "talerz" i cale oprzyrzadowanie jak na abonament? to trzeba kupic na wlasnosc czy jakos wynajac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

chcialbym kupic cyfre + pre paid, tylko z tym wyjatkiem, ze chciałbym z niej korzystac na monitorze swojego komputera, musialbym kupic jakis tuner telewizyjny zewnetrzny/ wewnetrzny, tylko tu mam problem czy ten tuner (do monitora) bedzie obslugiwal karte cyfry +? czy istnieje szansa, abym cyfre + pre paid ogladal na monitorze? prosze o pomoc i krotkie objasnienie lub podanie przykladow odpowiednich tunerow i jakies

 

Żebyś mógł oglądać "Cyfrę" na komputerze musiałbyś kupić i zainstalować w nim np. takie coś http://www.hollex.pl/karty-dvb-do-pc/1502-karta-pci-anysee-e30ps2-plus-pilot, albo podłączyć coś takiego http://www.hollex.pl/karty-dvb-do-pc/1501-karta-usb-anysee-e30s2-plus-pilot, ale jeśli masz już normalny (stacjonarny) tuner "hd" i wolne złącze "HDMI" w monitorze, to możesz uzyskać ten sam efekt O WIELE taniej (podłączając tylko kabel :D ), wybór jest Twój (zależy czy tylko chcesz oglądać kanały na monitorze kompa, czy potrzebny Ci dodatkowy tuner - tunery komputerowe mają wiele fajnych możliwości, których nie mają tunery stacjonarne, albo trzeba za tuner z nimi DUŻO więcej zapłacić :D ...) :D .

 

W ogóle pierwsze słyszę, że "Cyfra" znowu oferuje karty "prepaid" (myślałem, że nie wrócili do nich po wprowadzeniu "Seca 4")???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre Paid jest nadal. Tyle tylko że nie opłacalny.

W przypadku prepaid podstawowego na 6mc bardziej opłaca sie kupic powitalny i zapłacić za niego za rok z góry.

To samo z pakietem Premiowym, gdzie za canal+ i parę kanałów filmowych, sportowych itp... EXTRA zapłacimy ponad 80zł przy prepaidzie 6mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam pytanie. Czy w sklepach Cyfry + można kupić sam dekoder PACE DSR 2221? I czy ogólnie Cyfrę Prepaid można kupić w sklepach Cyfry?

 

Prepaid Cyfry+ najtaniej kupisz na znanym portalu aukcyjnym. Jak dobrze poszukasz to wydatek może być nawet ponad dwukrotnie niższy od ceny standardowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ prepaid, cena na allegro 460zł, dzielone na 6 miesięcy wychodzi 76,66 zł. To chyba jakaś kpina!

Za taką cenę jak dobrze potargujesz to masz prawie fulla w abonamencie.

Oferta prepaid Cyfry+ jest najgorszą ofertą i wg mnie nie opłaca się z niej korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i tak, ale na Prepaid, jeżeli po 6 msc nie chcesz oglądać, to nikt Cię nie męczy itp. Możesz po prostu zakończyć płacenie, natomiast abonament to obowiązek płacenia... Ja ogólnie to chcę telewizję na komputerze mieć. Mam dekoder Anysee, więc tylko Cyfra zostaje i TNK SD, jednak tam jest kanałów jak na lekarstwo...

 

 

Na razie mam Cyfrowy Polsat, jednak mam zamiar wziąć Cyfrę i chcę ją przetestować, ale też nie wiązać się umową z nimi jak na razie.

 

 

 

Mogę też kupić TNK HD, jednak co z tego jak telewizor mam SD? Żadnego efektu nie będzie. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby korzystac z cyfry+ prepaidu nalezy zakupic (oprocz pakietu):

- antene Cyfry+

- dekoder Cyfry+

 

o czyms jeszcze zapomnialem?? nie wiecie czy to wszystko mozna wykupic we jakims punkcie cyfry (jakie sa aktualnie ceny?) mozliwe jest od nich zamowienie ludzi ktorzy odpowiednio to zainstaluja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do monterów to juz trzeba się indywidualnie dopytywać w punktach Cyfry.

Ja ci poleca dekoder samemu zakupić nie brac tego od Cyfry. Zakup sobie jakis model Fergusona lub Opticum obok link: http://www.hollex.pl/odbiorniki-ca-ci/o ... 160cx-plus z wbudowanym modułem cyfry. Wtedy od Cyfry zakupisz sobie tylko antenę. Wychodzi taniej i możesz sobie zrobić własna listę kanałów i ją segregować, ich dekodery też się często psują.

Od Cyfry wtedy zakupujesz tylko kartę, antenę (chodź taniej też wyjdzie kupic samemu) dekoder masz włąsny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze wolalem brac "sprawdzone" rzeczy od firmy, w tym przypadku jakis tuner od Cyfry, ale myslisz ze lepiej kupicFerguson FK 6900 myslisz ze bedzie lepszy niz Cyfry + http://www.cyfraplus.pl/_pro_cyfraplus-na-karte.html za 149zl?? a i po drugie myslicie ze powinienem wziac ta wieksza antene HD, poniewaz za pol roku chcialbym wziac juz cyfre na abonament i wtedy rowniez kanaly HD dobrac, ta wieksza antena bedzie normalnie wspoldzialala z PREPAIDEM? Bo jezeli pozniej zdecyduje sie na HD to bede musial drugi raz instalowac inna antene, tylko czy ta wieksza antena bedzie ok w tym wypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym większą antenę weźmiesz, tym lepszy będziesz miał obraz. Jak będziesz chciał wziąć w grudniu dekoder pvr hd od cyfry+ to od razu bierz antenę 80cm z konwerterem twin. Ja sam mam pod antenę 80 cm z podwójnym konwerterem podłączony zwykły dekoder sd polsatu jednym kablem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

chcę zakupić pakiet premierowy prepaid cyfry (żeby przezimować do świąt).

Czy karta będzie działała bez problemu na Ariva 200? Czy wystarczy jak włożę kartę do gniazda na karty czy muszę zakupić warunek na CI?

No i na koniec czy wie ktoś, czy w pakiecie Premierowym będzie Polsat ?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...