Skocz do zawartości

Pre-paid w Cyfrze Plus


piotr-em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta napewno atrakcyjna dla tych co wyjezdzaja poza granice naszego kraju. Brak problemow z rachunkami itp.

Ja mieszkam za granicą i nie mam żadnych problemów z rachunkami c+. Płacę kartą kredytową przez ica albo przez telefon. Oferta prepaid cyfry nie interesuje mnie bo jest mało atrakcyjna w porównaniu ze 'zwykłą'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest ciagle aktualny. Ja go sobie wezme na probe z poczatkiem marca. Dzwonilem niedawno na info Cyfry z pytaniem o HBO Comedy to mi powiedziano, z pytaniami o pre-paid mam sie zglaszac do dystrubutora. Hmm dziwne, ale drugi raz juz mi sie nie chcialo dzwonic :) Natomiast dystrybutor stwierdzil, ze powinien byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Zainteresowany jestem ofertą prepaid z dekoderem za 460zł. Oto co znalazłem na stronie sat-kuruera:

 

Premierowy w cenie 460 zł to Pakiet Podstawowy oraz CANAL+, CANAL+ FILM, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2 wzbogacone o dodatkowe programy: Kuchnia TV, Domo, National Geographic, AXN, Travel & Living, Discovery Science.

 

Należy zauważyć brak oferty na kanały HD na kartach pre-paid, a taka oferta byłaby bardzo wskazana.

 

W tym przypadku Cyfra+ daje możliwość zakupu dekodera za 99 zł. Do dyspozycji abonentów jest kilka dekoderów z różnymi okresami gwarancji:

 

Philips DSX za 99 zł (gwarancja 12 miesięcy)

Mediasat SP za 99 zł (gwarancja 12 miesięcy)

Philips DSR za 99 zł (gwarancja 24 miesiące)

Mediasast Thompson za 99 zł (gwarancja 12 miesięcy)

Strong 99 zł (gwarancja 24 miesiące)

Strong 6880 za 99 zł (gwarancja 24 miesiące)

Pace za 99 zł (gwarancja 24 miesiące).

 

 

 

Ale z tego co pytałem u dystrybutora to dostępny jest tylko Strong 6860 za 99zł. Co z resztą dekoderów? Chce ten pakiet za 460zł ale z Philipsem lub mediasatem 1440, strong to wg mnie złom i są z nim problemy.

Ma ktoś regulamin tej oferty? Na stronie Cyfry nic nie ma.

Na infolinii są niedoinformowani i mówili, że nie mają takiej oferty, że dystrybutor może sprzedaje stare pakiety. Śmieszne, bo od Marca nie sprzedają, zresztą tamte działały na starych kartach. A ja mam ulotkę w ręku, która przecież nie jest wydrukowana przez dystrybutora.

 

Czy Sat-kurier się myli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...