Skocz do zawartości

Pre-paid w Cyfrze Plus


piotr-em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

@cyfra.tv mam takie pytanie, mianowicie chciałbym jako prezent innej osobie kupić właśnie jeden z pakietów pre-paid tylko potrzebny będzie wtedy obdarowanej osobie moduł CAM (osoba ta posiada tuner z CI, obecnie używa tunera z conax pod tnk i nie jest abonentem c+) ja z kolei jestem abonentem c+ ale w punkcie c+ powiedziano mi że dzierżawię tuner HD i modułu nie mogą mi sprzedać za 49 zł, co w takim przypadku powinienem zrobić bo w punkcie nie bardzo wiedzieli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz do punktu, podpisujesz umowę i dostajesz nową kartę już przypisaną do umowy :-) Oferta taka sama jak dla wszystkich nowych klientów :-)

 

czyli ta karta Pre-paid jest tylko podkładka pod kieliszek po 5 miesiącach i nie da się na niej podpisać umowy? wiem że mogę na umowie dostać sama kartę tylko interesuje mnie czy z tej karty Pre-paid jest później użytek do nowej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było napisane, że do 5.11 i jeśli przyjdzie 5 listopada to kupi za 69 zł bez problemu :D

 

Od 6 do 8 listopada bedą karty po 99 zł a od 9 do 15 lisopada po 130 zł :D Taki mieliśmy zaplanowany rozkład promocji na pre-paida w tym miesiącu :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...