Skocz do zawartości

Kino, premiery filmowe, zapowiedzi.


Solderowy123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Co do Listów do M i ich kontynuacji, to niestety jest to jeden wielki pic na wodę. Przeczuwam, że lokowania produktu będzie bez liku, gra aktorska wszystkich postaci na bardzo niskim poziomie, słabiutki humor - no ale niestety słowo "Boże Narodzenie", plejada "pseudocelebrytów" i nasilona kampania promocyjna będą przyciągać tłumy do kin jak magnes. Szkoda słów.

Co do ciekawszych premier, to polecam Sufrażystkę z udziałem m.in. C. Mulligan i H. Bonham Carter - oglądając, naprawdę można świetnie wczuć w realia historyczne, o których teraz mało kto pamięta i wspomina.

Natomiast w przyszłym tygodniu zachęcam do obejrzenia ciekawego melodramatu, pełnego romantyczności i namiętności, nawiązującego do przełomu lat 60. i 70. - Nad morzem. Nie muszę dodawać, że film ten sygnowany jest nazwiskiem Angeliny i Brada Pittów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni  ekscytuja się  Listami do M 2   a drudzy mogliby oglądać  10 hobbitów :)  . Mnie np w ogóle nie interesuje  obecny Bond  czy Marsjanin z Mattem Damonem :)   Zresztą  mijając  wszystkie fastfoody  przy kinie  często słysze od ludzi mówiąc że nie ma już co oglądać bo dużo filmów ma swoje kontynuacje  z tą samą obsadą z ta samą fabułą.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnmie praktycznie też nie interensują nadchodzące premiery, no może za wyjąrkiem Spectre. "Igrzyska Śmierci: Kosogłos cz.1" według moich znajomych była chyba najgorszą częścią. Pierwsza podobno i tak najlepsza, na część "W pierścieniu ognia" dwa lata temu też byłem w kinie, i o mało nie usnąłem, akcja zaczęła się około połowy filmu. "Star Wars" też mnie nie interensuje, może jakbym był o 25 lat młodszy, bo i tak starych części to nie przebije.

 

W grudniu mam zamiar wybrać się na horror, może nową część "Paranormal Activity". Ostatnią dobrą premierą na jakiej byłem była komedia (trochę średnia) "Szefowie Wrogowie 2".

 

Wracając do polskiej "komedii" romantycznej, która bardziej mnie irytuje niż śmieszy: W tym filmie grają aktorzy, których nie za bardzo lubię. I przez to ten film mnie odpycha.

 

Widocznie fabuły filmów wyczerpały się, pozostaje kręcić filmy biograficzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Bardzo chciałem się wybrać na "Zjawę" i "Nienawistną Ósemkę" do kina, ale strasznie poleciały oceny po "premierze" tych filmów w sieci. Tylko, czy są słabe bo to niezbyt ciekawe kino, czy nie spełniły oczekiwań tych co oczekiwali arcydzieł, a może film obejrzały osoby, które nie zainteresowałyby się tymi filmami gdyby nie wspomniany wyciek i przerosły ich te filmy? Od razu zaznaczam, że opinie krytyków także czytałem i także są podzielone. Rzekłbym nawet skrajnie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem nowy film z serii o Rockym-" Creed " Świetny wzruszający obraz,dużo nawiązań do poprzednich części.Chyba najlepsza rola Stallone'a w ostatnich latach.Dziadek Rocky i godny następca czyli wreszcie udana realizacja pomysłu,który nie do końca wypalił w 5 części serii.Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...