Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety cofanie czasem się zatnie co jest irytujące szczególnie gdy chce się o kilka sekund przewinąć. Oraz kilka razy zaciął mi się podczas oglądania programów na Ipli oraz posiadając podłączoną jedną antenę oglądałem i nagrywałem 2 różne programy :D.I na dodatek posiadam dostęp do praktycznie wszystkich kanałów i nawet części VOD :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym vod mam tak samo. Ale myślałem że to gratis za podpisanie nowej umowy. Za to znalazłem sposób jak go zwiesic na amen. Jak jestem w epg wciskam przycisk cofnij kanałów (ten z prawej na dole) i zwiecha. Sprobujcie, może tylko to u mnie. Może jakąś aktualizacje zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi przeskokami podczas odtwarzania nagrań to u mnie jednak powtarzający się problem. Jak próbuję cofnąć, aby sprawdzić czy poleci bez przeskoków dekoder się zawiesza i pomaga tylko wyciągnięcie zasilania.

 

Zanim oddam do apsu chciałem sformatować dysk, ale w menu jest tylko szybkie formatowanie, więc za bardzo nic nie dzieje. Ktoś wie jak wejść do menu serwisowego? Jak nie chcecie pisać na forum proszę o priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tutaj http://blog.pclab.pl/majkel/PVR.HD7000-nowy.dekoder.Cyfrowego.Polsatu,130

 

również jest kilka słów o tym dekoderze. Gość podał nawet ile dekoder zużywa energii w czasie pracy - 12W(fajny "eko" wynik) :) czyli te 50W w instrukcji jest podane troche "na wyrost".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to teraz napiszę coś więcej o moich przygodach z tym dekoderem. Tak jak już pisałem od 6.07 jestem posiadaczem tego modelu. Pierwszy dekoder zawieszał się i nie odtwarzał wszystkich nagrań, po paru dniach wymieniłem na nowy, który oprócz tego że wyświetlacz po środku rozchodził się jak majtki w kroku to wydawał się być ok (wyświetlacz miał wypukłość po środku tak jak by był źle złożony) co mi akurat jakoś nie przeszkadzało, ale tak jak pierwszy nagrywał wszystko ale nie odtwarzał co poniektórych nagrań. Od razu zaznaczę że nagrania odbywały się w nocy podczas gdy dekoder był w stanie czuwania także nie było mojej winy w tym że nie odtwarzał co poniektórych nagrań. Wczoraj wymieniłem znów na nowy, włączam w domu, testuję nagrania, nagrywa ale co - gdy oglądałem nagranie od deski do deski wszystko było ok ale jak tylko chciałem przewinąć reklamę działy się cuda, nie szło przekroczyć 9 minuty nagrania, czasami dźwięk się nie pokrywał z wizją, i ciągle powracał do początku nagrania po przewinięciu reklamy. Już myślałem jak wyp....e ten tuner przez okno to mi ulży bo ileż można wymieniać wadliwy dekoder i chodzić do APS-u i wymieniać tą padlinę. Zadzwoniłem do CP co mam robić. Gość kazał zmienić punkt APS-u i jeszcze raz wymienić paścia co dzisiaj uczyniłem w innym punkcie. Testuję go prawie cały dzień i w końcu wydaje się być OK ale to już czwarty PVR HD 7000. Miałbym chęć rozwiązać umowę ale niestety to już 13 dzień i bez kary by się raczej nie obyło. Mam przynajmniej nadzieję że ten już mój 4 dekoder będzie ok i nie będę musiał się z nim męczyć przez całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sprawdzał może ktoś czy przy podłączeniu HDMI na SCART jest sygnał ? Znalazłem w manualu taki zapis i ciekawi mnie czy to się uda....

Gniazdo S/PDIF można wykorzystać do podłączenia dekodera do systemu kina domowego w najwyższej, cyfrowej jakości dźwięku. Do tego celu potrzebny jest kabel ze złączami typu Toslink. Istnieje także możliwość podłączenia dekodera do dwukanałowego wzmacniacza dźwięku przy użyciu złącza SCART i odpowiedniego przewodu dostępnego w wyspecjalizowanych sklepach. Podłączenie dekodera do systemu audio jest opcjonalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...