Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę, zweryfikuj jakość i moc sygnału na pozycji 21- Polsat Sport HD, 26 - Polsat Film HD i 39 - Comedy Central HD. Rekomendowane procentowe wskazanie powinno zawierać 65%. Jeśli pomiary będą poniżej tej wartości, spróbuj ponownie ustawić swoją antenę zgodnie z instrukcją: http://www.cyfrowypolsat.pl/cyfrowy_polsat_montaz_zestawu_sat_instrukcja_01.pdf W celu prawidłowej konfiguracji zalecam korzystanie z miernika, który ułatwi ustawianie czaszy. Następnie zainstaluj ponownie kanały i zweryfikuj, czy są już dostępne pozostałe , np. Polsat HD.

Edytowane przez Specjalista Cyfrowy Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2019 o 10:24, czytnik napisał:

No i znowu dekoder pokazał że on rządzi - nagrałem program i obraz czarny. Jedno wielkie dziadostwo.

Muszę wytrzymać do stycznia , może będzie można bezkarnie wypowiedzieć umowę za wyłączenie action.

Abym mógł pomóc w tej kwestii, proszę o odpowiedź na pytanie, które zadałem w wiadomości prywatnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

15 dni temu wymieniłem dekoder hd7000  na inny , ale niestety  okazało się że też działa wadliwe.

Przez ICOK ( za radą Specjalisty Cyfrowego Polsatu) , wysłałem opis całej sytuacji.

Niestety dostałem odpowiedź standardową , mam jechać ponad 15 km, aby wymienić dekoder zapewne na taki sam czyli taki który będzie mi nagrywał programy jako czarny ekran.

Chyba CP doszło do wniosku taniej będzie się mnie pozbyć niż dać mi lepszy dekoder, bez aktywacji.

Zabaczymy kto się będzie cieszył w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Cyfrowy Polsat

Szczerze to kogo bym nie wysłał na sprawdzenie sprzętu to wszyscy wracają z nowymi z informacją, że dekodera nawet nie podpinano do instalacji. Więcej w jednym z waszych punktów przeprowadzałem nawet krótkie "szkolenie" z obsługi dekodera. Takie to wasze serwisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam. 

Sugeruję, abyś postąpił zgodnie z wiadomością, którą otrzymałeś drogą mailową. Podczas wizyty w punkcie pracownik przeprowadzi diagnostykę i jeśli wykryje usterkę, to dokona wymiany zestawu na nowy.
 

Na nowy to chyba nie , raczej na używany , przecież taki już dostałem i jest nie sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.10.2019 o 18:18, OlafS napisał:

Żaden dekoder PVR nie może służyć jako multiroom

Może jeśli się pomylą. W październiku przedłużaliśmy telefonicznie umowę i był PVR HD7000 jako główny a dwa HD5500S jako dodatkowe i była wymiana na EVOBOX PVR. Przyjechał kurier z aneksem i dekoderem, a w aneksie że do zwrotu HD5500S a nie PVR HD7000 ???. To oddaliśmy zgodnie z tym co w aneksie, który się podpisało. Przez pierwszy miesiąc w ICOK to dziwnie wyglądało a teraz PVR HD7000 widnieje jako multiroom. Gdyby ktoś nie wierzył może wrzucić screenshoty z zamalowanymi danymi karty itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No cóż, temat ma 79 stron, więc pozwolę sobie zadać krótkie pytanie bez dokładnego szukania.

Otóż mam odbiornik na Enigmie2, ale ostatnio ktoś z rodziny wziął abonament Polsatu i dostał PVR HD 7000. Moje pytanie jest proste. Czy jest tam jakakolwiek szansa komputerowej edycji list ulubionych kanałów? Chyba nie? Pewnie trzeba się męczyć ręcznie? Albo przynajmniej czy jest możliwość zaznaczenia wielu kanałów i grupowego ich przenoszenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...