Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie pewnie średnio mądre, ale wolę się upewnić przed wymianą sprzętu: na aktualnym sofcie i z konwerterem Unicable, można jednocześnie oglądać jeden kanał i nagrywać inny, przy połączeniu jednym kablem?

 

W przypadku posiadania dekodera PVR 7000, jeśli będziesz chciał oglądać dany kanał i w tym samym czasie nagrywać inny, to powinieneś posiadać podpięte dwa przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak myślałem tel. na infolinie niewiele dał ale wyłączenie i wł.  dekodera z sieci  przesuneło na niektórych kanałach o 2 dni pomimo włączonej auto aktualizacji  ale na przykład na national geograpnhic hd jest tylko to północy :censored: :censored:. I co mam teraz wstać o północy żeby sobie dokument o 2 w nocy nagrać ? Komedia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witaj. Powyższy dekoder nie jest już dostępny w naszej ofercie od dnia 26.02.2018 r. Uzyskanie tego sprzętu będzie możliwe jedynie podczas wymiany technicznej.

To w przypadku braku dekoderów na wymianę w APS wymieniają bezpłatnie na HD5500s czy na Evoboxa? HD7000 ma dysk więc słabo wymieniać na HD5500s pozbawiony tego udogodnienia a dodatkowa opłata z Evoboxa jest trochę nieuczciwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdarzy się taka sytuacja, że w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży nie będzie już dostępny dekoder PVR 7000, pracownik ma obowiązek wydać inny sprzęt, lecz o takich samych lub podobnych parametrach. W przypadku skorzystania z przedłużenia umowy wraz z wymianą urządzenia na Evobox PVR zostanie doliczona dodatkowa opłata za jego udostępnienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
11 godzin temu, Asansiasz napisał:

Mam taki problem z tym dekoderem, iż dość często zaplanowane nagrania zamiast odtworzyć się nie działają i widnieje tylko czarny ekran. 

 

To usterka czy ten dekoder po prostu tak ma? Czy jest na to jakiś patent?

 

Sformatuj dysk i przywróć ustawienia domyślne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy miałem ten dekoder u siebie,to tylko dwie rzeczy mnie irytowały w nim: non stop czarne nagrania zaplanowane i rwanie sygnału na transponderze 10,911 V 27500.Co do czarnych nagrań,to formatowanie dysku i przywracanie ustawień fabrycznych działało chwilowo.To było jakieś trzy lata temu,i widzę że problem czarnych nagrań pozostał nierozwiązany.

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Możliwe  że problem dysku i softu. Dysk nie raz potrafi wydawać różne głośniejsze dźwięki ? Poprawek dużo by się przydało ale mniemam, że jeśli zostały juz tylko egzemplarze na wymianę to model został zepchnięty na daleki tor i nie będą w niego tak ingerować :/

Edytowane przez milosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2018 o 15:10, ARTIPAPK napisał:

To było jakieś trzy lata temu,i widzę że problem czarnych nagrań pozostał nierozwiązany.

 

To zależy u kogo. Ja miałem ten dekoder od września 2015 i z czarnymi nagraniami męczyłem się ok. rok. Wprowadzili którąś aktualizację, przwyróciłęm ustawienia fabryczne, sformatowałem dysk i problem zniknął. Do czerwca 2017, kiedy to musiałem go oddać, problem z czarnymi ekranami na nagraniach nie wystąpił już ani razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 25.07.2018 o 10:18, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Jeśli zdarzy się taka sytuacja, że w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży nie będzie już dostępny dekoder PVR 7000, pracownik ma obowiązek wydać inny sprzęt, lecz o takich samych lub podobnych parametrach. W przypadku skorzystania z przedłużenia umowy wraz z wymianą urządzenia na Evobox PVR zostanie doliczona dodatkowa opłata za jego udostępnienie. 

Pozwolę sobie polemizować. Mamy dekoder Sagemcom ESI-88, który chcieliśmy wymienić ze względu na częste zawieszanie się dekodera i problem z czytnikiem (mamy multiroom i bez problemu karta odblokowuje, ale po powrocie do Sagema, czytnik ma problem z odczytaniem karty), w poniedziałek zostaliśmy odesłani z kwitkiem z punktu w Słubicach (lubuskie), pracownik powiedział że ten model jest wycofany i my mamy łatwić przez infolinię, we wtorek dzwoniliśmy na infolinię ale kazali udać się znowu do APS, dzwoniliśmy do APS kilkadziesiąt razy aby dowiedzieć się czy znowu nas nie spławią (okazało się że numer stacjonarny podany w internecie i potwierdzony na infolinii od pół roku jest nieczynny), w czwartek mama się udała do APS z bratem, tym razem pracownica po tym jak mama powtórzyła to co powiedzieli na infolinii, obsłużyła mamę ale i tak dzwoniła na infolinię, gdzie infolinii coś się nie zgadzało chyba z adresem (przeprowadzka w międzyczasie inny adres na umowie, inny do korespondencji) i kazała czekać na odpowiedź 10 dni, a dekodera w APS mama nie dostała a Sagem wzięła ze sobą, dziś dzwoniła na infolinię i za drugim razem trafiła na bardzo uprzejmego i rzeczowego konsultanta który powiedział że trochę nowszy model (w domyśle PVR 7000) przyjdzie po niedzieli. Teraz czytam o tym dekoderze i mam obawy, czy nie będzie tak że zamienił stryjek siekierkę ma kijek. Mam pytanie czy APS nie miał w tym przypadku wymiany dekodera od ręki na inny dostępny z PVR nawet na Evoboxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2017 o 17:37, support458 napisał:

Będą w kolejnej aktualizacji. W obecnej aktualizacji została również dodana obsługa konwerterów Unicable SCR.

To kiedy następna aktualizacja?

To pewnie będzie trzeba wymieniać do skutku, zwłaszcza że teraz monter instalował z miernikiem, za pierwszym razem ustawił słabo, po poprawce którą przypilnowałem, na Sagem jakość wysoka, a na HD5500s  jakość od 50 % w górę do osiemdziesiąt coś. Dekodery zamienione miejscami (pvr teraz gdzie większy  tv) i na HD5500s takie same wartości jakości. Obraz NIGDY nie zacina na żadnym dekoderze na żadnym kanale, nawet przy opadach śniegu, ulewach czy wichurach. (Tak nawiasem gdy była poprawka ustawiłem na kanał BBC Brit, który znajduje się na najsłabszym transponderze i tu jakość została ustawiona na maxa, także polecam ustawiać na tym kanale)

Edytowane przez lokietek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...