Jump to content
kamil.szymczak

Dekoder PVR 7000

Recommended Posts

Czy można ten dekoder wykorzystać jako drugi dekoder multiroom? Główny mam EVOBOX, podobno nie można było posiadać dwóch dekoderów z nagrywarką, ale czy nawet po wykupieniu go na własność?

Tak, da się. Ja tak miałem do końca stycznia, ale odchodzę od nich. Ale z tego co wiem, już teraz raczej nie da się już tak u nich zrobić.

Dało się. Już się nie da. Na bieżąco o tym piszemy w temacie o usłudze Multiroom HD.

Jak nie działa przycisk w pilocie to podlega on wymianie w aps? Dodam, że klapka od baterii tez jest uszkodzona z mojej winy.

Witam mam problem bo nie zmienił mi się czas w dekoderze mam sporo nagrań zaplanowanych tylko godziny w epg się nie zgadzają. Problem z dekoderem czy jak ? Wydaje mi się że czas się powinien sam zmienić. Jeśli to ma znaczenie to mam ustawioną strefe GMT+1

Panowie, mam pytanie.

Czy ten dekoder posiada funkcję "wznów nagranie"? Dzwoniłem na infolinię i pani powiedziała, że nie ma takiej możliwości.

Natomiast dziś rano syn jakimś cudem poklikał i na nagranej bajce miał opcję "wznów nagranie".

Jest wznów odtwarzanie nie ma takiej opcji przy nagrywaniu.

No i znowu przy nagrywaniu czarny obraz.

Ustawienia już tylko fabryczne - chyba czas na wymianę - wymienią go ?

No i znowu przy nagrywaniu czarny obraz.

Ustawienia już tylko fabryczne - chyba czas na wymianę - wymienią go ?

Najlepiej będzie, jeśli w tej sytuacji udasz się wraz z dekoderem do najbliższego punktu Plusa lub Cyfrowego Polsatu w celu diagnozy i ewentualnej wymiany sprzętu. Zostanie on zastąpiony takim samym modelem urządzenia lub podobnej klasy.

Wymienić na evoboxa,i problem z czarnymi nagraniami sam się rozwiąże.

I dwa razy zapłacić aktywację. Przecież to ich sprzęt. Powinni dać go gratis przy wymianie.

Wymienisz tylko na taki sam model nie da się na Evo bez zmiany umowy

Nie wiem czy to dobry temat ale większości kanałów mam epg tylko do środy do 2 w nocy co jest dość dziwne bo zawsze pobieralo mi się w niedzielę i do soboty następnej zawsze było a tu tylko do środy i nie ładuje dalej. Wyłączyłem dekoder z sieci, wł. robiła się aktualizacja epg i dalej tylko do środy. To jakiś problem globalny czy tylko u mnie w dekoderze?

Edited by xut2zs

No dobra ale na Elevenach program do soboty i w zeszłym tyg. na wszystkich innych też do soboty a dekoder mam od kilku lat ten sam i nagle by się skróciło.

To ja może uściślę: w starym sofcie (pomarańczy) EPG było na tydzień, a w nowym (black) jest tylko na 3 dni. :)

a to co się koledze @xut2zs na Elevenach pobrało, to było tygodniowe EPG nadawane przez nc+. :)

Zgodnie ze specyfikacją dekodera PVR HD 7000, EPG jest dostępne na 3 dni dla wszystkich kanałów.

To sprawdz sobie na kanale epic drama - ja mam tylko pół dnia.

No na Axn i kulku innych w tym polsaty i eurosporty zawsze miałem na tydz. zawsze w czwartki i niedziele robiłem przeszukiwanie i było na cały tydzień nie zależnie od programu może jakiegoś fixa miałem i działał po staremu.

Czyli wychodzi na to że pobiera się raz na 3 dni. Do [beep] myślałem że chociaż każdego dnia będzie przesuwać o 1 dzień do przodu. A tak muszę czekać do późnego wieczora żeby zobaczyć co będzie jutro rano

Pytanie pewnie średnio mądre, ale wolę się upewnić przed wymianą sprzętu: na aktualnym sofcie i z konwerterem Unicable, można jednocześnie oglądać jeden kanał i nagrywać inny, przy połączeniu jednym kablem?