Jump to content
kamil.szymczak

Dekoder PVR 7000

Recommended Posts

Nie to żeby mi się jakoś specjalnie spieszyło, ale wolę jednak to czarne menu od tego żółtego, choć literki są faktycznie małe, ale jestem w tym  wieku, że jeszcze coś widzę... Nie sądzę jednak, żeby pisanie postów na forum przyspieszyło aktualizację. Nie mniej jednak "trochę" im schodzi...

Edited by Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Jeżeli wolisz to czarne to dlaczego nie wymienisz sobie dekodera?

Ja tam wolę to pomarańczowe.

To samo miałem miesiąc było oki,nagle czarne nagrania i tak w kółko..wymieniłem na evobox i problem się wreszcie skończył.

Nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego PVR 7000 nie otrzymuje nowego menu, a wszystkie inne dekodery otrzymały? Nie rozumiem takiej polityki Polsatu. Czyżby ten dekoder został skazany na śmierć techniczną?

Witam.

Jestem laikiem w tej kwestii, w internecie znalazłem sprzeczne informacje, więc tutaj proszę o pomoc.

Czy jest możliwość podłączenia dekodera CP PVR HD7000 tylko jednym kablem antenowym, aby była możliwość nagrywania i korzystania z funkcji stopowania i przewijania na żywo?

Jak ewentualnie będzie to działać?

Z góry dzięki :)

Edited by Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum i połączono z istniejącym już wątkiem dotyczącym rzeczonego modelu dekodera.

Na jednym przewodzie antenowym jedno i drugie będzie działało, ale z ograniczeniami. Aby ograniczeń nie było PVR HD7000 musi mieć podłączony niezależny sygnał z konwertera Twin do obu wejść antenowych.

OK, ale co oznacza, że będzie działać z ograniczeniami?

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Przy włączonym nagrywaniu, będzie ograniczony wybór kanałów do przełączenia. Nie pamiętam tylko, czy TimeShift działa, kiedy jest nagrywany inny kanał, ale chyba nie. Dlatego ograniczenia.

Czy kotoś z tej puli testowej dekoderów które teraz dostały soft może się wypowiedzieć jak to oprog. działa w HD 7000 czy czcionka w opisach i EPG jest mniejsza niż teraz ?

A więc stało się - CP popsuło to co działało.

O czym Ty piszesz ? mam  5500s i po zmianie "kolorów" działa szybciej i stabilniej, tak samo 6000 po zmianie "kolorów" działa o niebo lepiej, a 7000 ma jeszcze dodatkowo dysk więc można "upchnąć" więcej i nic nie tracić.

W czwartek :mrgreen:

Mówiłem, że w czwartek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mam problem z zacinaniem się kanałów Eurosport 1 i TVP Sport na dekoderze PVR HD 7000. Antena ustawiona prawidłowo, siła sygnału 100%, jakość sygnału 90%. Na drugim dekoderze podłączonym do tej samej anteny wszystko działa prawidłowo i bez zacinek. Zamiana kabli i podłączenie do HD 7000 nic nie daje, nadal widoczne stop klatki. Czy ktoś ma podobne problemy? Czy to oznacza, że tuner jest uszkodzony, czy może antena nie idealnie ustawiona, czy częstotliwości 10910 V i 10834 V są może superczułe? Byłbym wdzięczny za podpowiedź. Co w takiej sytuacji zrobić? Dziękuję i pozdrawiam.

Edited by Barti
Przeniesiono post do właściwego wątku.

Znany i opisywany nieraz tutaj problem z dekoderem. Masz dwa wyjścia. Wymieniać bezpłatnie do skutku lub przedłużyć umowę z wymianą PVR7000 na EVOBOX.

Oferty z wymianą na EVOBOX znajdziesz w temacie o ofertach dla obecnych abonentów CP.

Edited by swojadroga

Dziś u mnie się pojawiła aktualizacja, niestety bez piconów jak niektórzy prorokowali. :)