Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Czy jeśli udałoby mi się zdobyć dekoder PVR 7000 ( mam na myśli dostępność w punktach CP ) to mógłbym wykorzystać go jako dodatkowy dekoder do multiroom ? główny mam EVOBOX a przydałby się drugi dekoder z nagrywarką nie pogardziłbym też ESI-88 który od samego początku podobał mi się z wyglądu ale z tego co kiedyś się pytałem w CP to on nie obsługuje multiroom może być  użyty tylko jako główny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

główny mam EVOBOX a przydałby się drugi dekoder z nagrywarką

Nie ma już możliwości posiadania dwóch dekoderów z nagrywarką. Sam miałem tak przez blisko rok, niestety, konsultantka była nieugięta i PVR 7000 HD trzeba było zwrócić.

 

Zawsze możesz dokupić dysk do dodatkowego dekodera. Co prawda to nie to samo co dekoder PVR, ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że mam HD 7000 jako multiroom.

Miałem HD 7000 główny i HD 3000 jako dodatkowy. Wziąłem Evobox jako główny i dwa HD 5500 S jako mulitroom . Miałem oddać jeden dekoder z powrotem kurierowi (mam 3 multiroom) Konsultant powiedział że obojętnie jaki oddam , to oddałem im HD 3000.

Mam główny Evobox + HD 7000 + 2x HD 5500S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak wiadomo, już tylko ten dekoder czeka na aktualizację, podobno ma dostać obsługę unicable. Interesuje mnie jak będzie wyglądać współpraca z tym systemem, tj: konfiguracja oraz funkcjonalność związana z nagrywaniem i oglądaniem kanałów może wyglądać jak w evobox? Co prawda to tylko gdybanie, ale zawsze można podyskutować, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, OK.

Wczoraj znowu coś dziwnego zauważyłem. Włączyłem Fokus TV wieczorem, gdzie nadawany był program z audiodeskrypcją, było nawet to logo z uchem, więc chciałem sprawdzić, czy pojawią się napisy. Co prawda, w programie były dostępne, w ustawieniach też były włączone, a mimo to nic nie wyświetlało. Są jakieś dodatkowe opcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Kiedy będzie aktualizacja dekodera PVR 7000? Było obiecane i dlaczego nie ma?
A Polsat mi odpisał takie coś:
 

Szanowny Panie

Wyjaśniamy, że obecnie nie posiadamy informacji kiedy nastąpi kolejna aktualizacja dekodera PVR HD 7000.
Edytowane przez Mr. Orbita
Nie publikujemy danych osobowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...