Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega support458 to ma jakąś super wersję tego dekodera PVR HD 7000 że mu się nie tnie ani nic innego się nie dzieje (GRATULUJĘ SPRZĘTU PANU support458)  bo u mnie jak i u wielu użytkowników działo się to samo (krzaczyło mi HBO2, HBO3 i moje ulubione BBC HD), zdążyłem już jeden dekoder wymienić, a do drugiego ściągnąłem do mnie gościa ze sprzętem do sprawdzania, sprawdził napięcia czy dobre wychodzą na konwerter i z powrotem, tak więc gość powiedział że konwerter działa bardzo dobrze, kable wszystkie w porządku bo aż trzy, napięcie takie jak powinno być, ustawienie czaszy w porządku i mówi, że winny dekoder. No to mówię trudno trzeba zapakować i do punktu zasuwać, ale poprzez przypadek odkryłem, że  nie ma potrzeby aby wymieniać ten dekoder, tylko wsiąść na CP i żeby producenta tych dekoderów zaje..... żywcem, ten pochrzaniony dekoder przestał mi zacinać sygnał gdy wieje na niego wentylator stojący w pokoju, i odkąd postawiłem ów dekoder na podstawce chłodzącej do laptopa to nie mam problemu z zacinaniem się kanałów. Nie wiem czy u wszystkich użytkowników to zadziała ale u mnie skończył się problem z krzaczeniem się kanałów  :curious:                                                                                      (Podstawka chłodząca pod laptopa MSONIC za 11 zł w Auchan wystarcza u mnie w zupełności :mrgreen: )    

To znaczy że ja też mam super wersję !

U mnie tylko od czasu do czasu nagrywa czarny ekran , ale nic nie tnie .

Edytowane przez czytnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mogę narzekać na ten dekoder. Co prawda kiedyś dość często zdarzał się czarny ekran na nagraniach, ale od przedostatniej aktualizacji tego problemu nie ma. Dekoder zawiesił mi się ze 3 razy w ciągu prawie 2 lat użytkowania, nie grzeje się, nie przycina kanałów. Najwyraźniej trafiłem na egzemplarz z "lepszego sortu" ;)

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...