Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No szacun,odkryłeś chyba to jako pierwszy,ale jaka to przyjemność (jak np. w tej chwili oglądam Radwańską na korcie) nagrać coś co leci "na żywo" aby bez tych chol :censored:  zacięć oglądać :?: ,

jak była tak sytuacja jak dziś to często przełączałem na inny kanał gdzie leciało to samo np.tenis na włoski Super Tenis a na transmisjach z IO na niemiecki ZDF czy ARD

Dziwne że nikt przez tyle czasu nie potrafi tego babola wyeliminować,PVR7000 to bardzo fajny dekoder,ale to zacinanie na tym jednym TP jest na prawdę wk :censored:  :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

8 listopada 2016 r. na satelicie zostało umieszczone nowe oprogramowanie dla dekodera PVR HD 7000.

Nowe wersja oprogramowania dla tych dekoderów to: 1.108.1.4

UWAGA! Oprogramowanie przeznaczone jest dla grup dekoderów z zakresu modułów: 1845390374 – 1845584529

Nowe wersja oprogramowania dla tych dekoderów to: 1.108.1.4. (Dla pozostałych dekoderów aktualna pozostaje wersja 1.106.1.4.)

 

Najważniejsze zmiany w nowej wersji oprogramowania:

– dodanie przezroczystości komunikatów SMS

– poprawa stabilności

 

Jak zaktualizować oprogramowanie:

Aby zaktualizować oprogramowanie – w każdym z powyższych dekoderów należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać z Menu dekodera.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, odpukać, na razie nie ma problemów z nagrywaniem i mam nadzieję, że się to nie zmieni. Mogliby w przyszłości przy kolejnej aktualizacji odblokować możliwość obsługi niezależnych dysków zewnętrznych, ale to raczej nie nastąpi i będę musiał z nową umową przejść na Evoboxa.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 listopada 2016 r. na satelicie zostało umieszczone nowe oprogramowanie dla dekodera PVR HD 7000.

Nowe wersja oprogramowania dla tych dekoderów to: 1.108.1.4

UWAGA! Oprogramowanie przeznaczone jest dla grup dekoderów z zakresu modułów: 1845390374 – 1845584529

Nowe wersja oprogramowania dla tych dekoderów to: 1.108.1.4. (Dla pozostałych dekoderów aktualna pozostaje wersja 1.106.1.4.)

 

Najważniejsze zmiany w nowej wersji oprogramowania:

– dodanie przezroczystości komunikatów SMS

– poprawa stabilności

 

Jak zaktualizować oprogramowanie:

Aby zaktualizować oprogramowanie – w każdym z powyższych dekoderów należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać z Menu dekodera.

 

 

Od dzisiaj wszystkie dekodery mają dostępną powyższą aktualizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj wszystkie dekodery mają dostępną powyższą aktualizację.

:jupi:

To instalujemy i sprawdzamy, czy poprawiono coś odnośnie nagrań.

 

PS. Po aktualizacji robić powrót do ustawień fabrycznych czy niekoniecznie? Co z dyskiem? Formatować?

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jupi:

To instalujemy i sprawdzamy, czy poprawiono coś odnośnie nagrań.

 

PS. Po aktualizacji robić powrót do ustawień fabrycznych czy niekoniecznie? Co z dyskiem? Formatować?

 

 

Wskazane formatowanie dysku i przywrócenie ustawień.

Ja nie formatowałem po aktualizacji a załapałem się na nią już 8.11 i od tamtej pory mam 50 % zajętości i żadnych problemów. :jupi:

Dobry wieczór, od ponad półtorej godziny trwa aktualizacja mojego dekodera PVR HD7000. Czy to normalne? Dekoder nie reaguje na włączenie pilotem, na wyświetlaczu jest napis "aktualizacja", nie odłączałem zasilania.

Dziękuję za pomoc.

Raczej nie, ja u siebie nie zauważyłem nawet momentu w którym się aktualizował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder zaktualizowany, dysk sformatowany, przywrócone ustawienia fabryczne a bug dot. HBO GO ciągle jest :/ Po wyjściu z HBO GO raz na jakiś czas nie ładują się kanały. Przełączam, latają kropeczki i mam czarny ekran. Pomaga tylko twardy reset przez wyciągnięcie wtyczki z gniazdka.

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, problem z nagraniami ciągle jest. Oczywiście, dużo mniejszy niż był wcześniej, ale i tak dość uprzykrzający życie. Jeśli w trakcie trwania programu ustawię jego nagrywanie to zawsze nagrywa się coś z nazwą Records/jakieś cyferki i nie można tego odtworzyć. Mówiąc krótko - nie nagrywa się. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...