Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze się wstrzymuję z takimi  rozwiązaniami do ostateczności.

Na razie przytrafiło mi się tak z 3x od października 2015 więc nie panikuję.

Za dużo za[beep]istych hitów mam nagranych (Gwiezdne Wojny 1-6, Ojciec Chrzestny 1-3, JB007 kilka odcinków).

Oglądam co jakiś czas więc żal jak nic,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sformatowałem dysk, przywróciłem ustawienia fabryczne i narazie brak czarnych nagrań.

 

Zawsze się wstrzymuję z takimi  rozwiązaniami do ostateczności.

Na razie przytrafiło mi się tak z 3x od października 2015 więc nie panikuję.

Za dużo za[beep]istych hitów mam nagranych (Gwiezdne Wojny 1-6, Ojciec Chrzestny 1-3, JB007 kilka odcinków).

Oglądam co jakiś czas więc żal jak nic,

 

Nagrania nie znikają po przywróceniu ustawień fabrycznych. A sam miałem podobny problem, bo sporadycznie też miałem albo czarny ekran albo nagranie niezrealizowane. Po resecie do ustawień fabrycznych problem już nie wystąpił od 2 miesięcy. 

 

Jedyna "u[beep]liwość" po przywróceniu ustawień fabrycznych to układanie od nowa listy ulubionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem pewien bug w sofcie. Mianowicie chciałem nagrać w jednym momencie coś z Eleven i Eleven Sports. Jak mniemam, jako, że te kanały znajdują się na jednym transponderze, powinienem mieć wtedy możliwość przełączenia na inny kanał. Jednak tak nie jest, mogę się przełączać tylko pomiędzy Elevenami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder posiada fizycznie tylko dwie głowice.  To czy audycje są  na jednym transponderze ma znaczenie przy przesyle sygnału z anteny do dekodera przy użyciu jednego kabla. Jako "trzeci" kanał możesz odtworzyć jedynie nagranie z dysku.  

Edytowane przez mariuszpk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, mam dekoder Hd 7000 i obecnie 8 letni konverter Inverto Black HD Ready

Jako że czasami przycinają mi poniektóre kanały HD pomimo perfekcyjnie ustawionej anteny 85cm chcę zmienić konverter na Inverto Black Ultimate tylko nie wiem czy single czy twin

Czy mając zeza na Astrę można zastosować konverter Twin tzn. żeby można było oglądać 1 program z Hot Birda i nagrywać drugi też z Hotbirda. Ale żeby była obsługa Diseq (Astra)

Czy podłanczając z Twina (Hotbird) jeden przewód pod LNB2 a drugi pod Diseq (do diseqa Astra) i potem pod LNB1 będzie to tak hulać?

Bo jak nie to biorę koncerter singla

Edytowane przez rafcio082
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Polsat potraktował klientów jak potraktował jestem zmuszony do zainstalowania zeza. Pytanie techniczne odnośnie tego dekodera: czy mogę zrobić instalację opartą o diseqc tylko dla jednego wyjścia? Tzn. do SAT1 podepnę poprzez diseqc konwertery Astra i HotBird, natomiast przy SAT2 pozostanie kabel podpięty bezpośrednio do konwertera z HB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja przyłącze się do tematu zeza. Mam konwerter twin, na czas euro chcę dołożyć konwerter single na dodatkowym uchwycie konwertera i odbierać astrę. Czy jeśli zabiorę jeden kabel z twina i podłącze go do konwertera ustawionego na astre i podłącze go bezpośrednio np. do wyjscia LNB 2 w dekoderze nie będzie problemu z odbiorem? Było by na LNB 1 hot bird , a na drugim LNB astra zadziała taki układ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowa antena oferowana przez CP jest w stanie pociągnąć taki układ hot bird - astra z doczepionym dodatkowym konwerterem?, oczywiści chodzi o kanały zdf i ard w hd ;). Jeśli nie będę miał przełącznika diseqc pozostanie mi ręczna zmiana kabli czyli do lnb 1 podłączam do konwertera ustawionego na astre przeszukuje oglądam, kończę oglądanie przełączam kabel do konwertera twina ustawionego na hot bird, przeszukuje i oglądam hot bird.

Edytowane przez ramzi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowa antena oferowana przez CP jest w stanie pociągnąć taki układ hot bird - astra z doczepionym dodatkowym konwerterem?, oczywiści chodzi o kanały zdf i ard w hd ;). Jeśli nie będę miał przełącznika diseqc pozostanie mi ręczna zmiana kabli czyli do lnb 1 podłączam do konwertera ustawionego na astre przeszukuje oglądam, kończę oglądanie przełączam kabel do konwertera twina ustawionego na hot bird, przeszukuje i oglądam hot bird.

 

Najlepiej taki uchwyt użyj: zez-corab-pro_4865_k.jpg 

i mimo wszystko zainwestuj kilkanaście złoty w przełącznik DiseqC.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej taki uchwyt użyj: zez-corab-pro_4865_k.jpg

i mimo wszystko zainwestuj kilkanaście złoty w przełącznik DiseqC.

 

Dzwoniłem do sprzedawcy co ma takie uchwyty i powiedziałem, że mam antenę z cp w poziomie 60 cm w pionie 70 cm a on powiedział, że nie będzie działać. Ktoś testował na takiej antenie?, bo szkoda inwestować w coś co nie będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...