Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj nastawiłem nagrywanie na fox - walking dead, dzis po pracy siadam obejrzec i mym oczom zamiast walking dead ukazał sie record/009/ i czarny ekran jestem tym softem maksymalnie wkurzony, połowa nagrań albo czarna, albo niezrealizowana. Jak tak ma byc to niech wymieniają dekoder na evoboxa za free i oczywiście bez czynszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nastawiłem nagrywanie na fox - walking dead, dzis po pracy siadam obejrzec i mym oczom zamiast walking dead ukazał sie record/009/ i czarny ekran jestem tym softem maksymalnie wkurzony, połowa nagrań albo czarna, albo niezrealizowana. Jak tak ma byc to niech wymieniają dekoder na evoboxa za free i oczywiście bez czynszu.

Mam podobnie, po aktualizacji zamiast nagranych programów widzę czarny ekran, coś musimy z tym zrobić! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo u mnie,za radą wyżej przywróciłem ustawienia,zainstalowałem od nowa zobaczę co dalej i czy to pomoże,mnie to boli tym bardziej że o takich problemach czytałem mając ESI-88 gdy inni "oglądali" czarne ekrany a u mnie były to przypadki incydentalne a ten dekoder mam od może trzech tygodni a już 3 nagrania poszły się :censored:  :/ 

Do poprawy jest jeszcze jedna rzecz a nawet dwie- pierwsze to klatkowanie obrazu po pauzie,drugie to przy cofaniu nagrania/programu obraz stoi przez nawet ładnych parę sekund i "nie wiadomo gdzie się wtedy znajduje" czasami jest potrzeba cofnąć o 4-5 sek. a że obraz jest zamrożony okazuje się że program cofnął się nawet o 30 :/ i trzeba popychać choć w tę stronę idzie to całkiem przyzwoicie,na ESI było to bardzo precyzyjne a to dowodzi że można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu coś się zrąbało w deku z aplikacją HBO GO, jak chcę obejrzeć coś z HBO GO to wyświetla mi się info, że nie mam wykupionej tej usługi....przywracam ustawienia fabryczne i wszystko jest OK. ale do następnego razu. kiedy znowu chcę obejrzeć coś z HBO GO to znowu info, że nie mam tej usługi i znowu przywracam ustawienia fabryczne......już mnie kur...a bierze.Coś z HBO GO jest nie tak czy to wina deka??

Edytowane przez Mako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aplikacji nie mam wykupionej bo na ten [beep] to szkoda nawet złotówki,ale za to u mnie chodzi to na oby dekoderach bezproblemowo- zaglądam od czasu do czasu czy przypadkiem "coś" się tam ciekawego nie pojawiło,ale niestety 99% to lipa na kółkach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę taki problem- gdy chcę cofnąć nagranie bądź aktualnie oglądany program po kliknięciu obraz sią zamraża i przez kilka sekund nic się nie dzieje (pozornie) a gdy już ruszy to okazuje się że zamiast np. 5-10 sek. mam już cofnięte o wiele więcej :/ ,co ciekawe

do przodu wszystko chodzi na cacy.

Czy to tylko przypadłość mojego dekodera czy taka "norma" do poprawienia w sofcie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,ale czasami potrzeba cofnąć coś 2-3 sekundy  a nie 15 i czekać aż pojawi się to co chciało się zobaczyć-w poprzednim (Sagemkomie) nie było z tym żadnych problemów a tu jak mam cofnąć to aż mi się odechciewa :/

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...