Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety problem nie rozwiązany a co gorsze dalej ten szmelc wciskają klientom, pozostawiając ich na 2 lata z kłopotem.
Ja do problemów z odbiorem na instalacjach gdzie jest pvr7000 już nawet nie jeżdżę bo szkoda czasu i nie mam już nerwów klientom tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmusiłem pracownicę infolinii, żeby napisała reklamację. Zapewniła, że wymienią mi na 5500s, Chociaż jak nie zobaczę kuriera to nie uwierzę.

Edytowane przez Barti
Post napisany jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część tych dekoderów ma problem z 10834 MHz, dlatego te kanały panu tak działają. 5500s nie ma opcji nagrywania. Ja jestem w trakcie wymiany kurierem. Zgłoszenie przez email. Zobaczę co mi przyjdzie.

Edytowane przez lokietek
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To współczuję. Pytanie. Co na to @Specjalista Cyfrowy Polsat? Zróbcie coś z tym modelem, czy partią tego modelu. Jak partia dekoderów zepsuta to złomujcie, jak wszystkie zepsute to wycofajcie i złomujcie albo dajcie aktualizację oprogramowania, zwłaszcza że wciąż oferujecie go w dodatku jako jedyny PVR. A ten problem występuje od co najmniej 4 lat. Wideo z 28 kwietnia 2017 roku można znaleźć na YouTube. Naprawdę wstyd, żeby przez 4 lata nie naprawić usterki, bądź nie wycofać dekodera.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zwłaszcza że płace im 160 zł żeby oglądać ekstraklasę LM HBO a ze sportowych działa tylko EuroSport2 i Polsaty sport a także eleveny. To jest kabaret. Wstyd do aps chodzić wymieniać te dekodery… i jeszcze 12 miesięcy mojej drogi przez mękę z tym szrotem, bo coś czuje że nie zamienią mi 7000 tysięcy na 5500 mimo iż opłaca im się dac mi gorszy sprzęt, zamiast lepszego. Natomiast to CP… oni robią wszystko żeby utrudnić i zniechęcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety problem po wymianie dalej występuje. Początkowo tuż po podłączeniu działało jak trzeba a teraz znowu ten sam problem występuje. Jedyny plus jest taki że ten oddany dekoder ostatnio się zacinał i miał problemy z przewijaniem. Ten chodzi lepiej. Co robić? Dzwonić na infolinię albo iść do APS i niech wymienią na inny model? Do końca 11 okresów rozliczeniowych więc na przedłużenie umowy za wcześnie.

Co ciekawe problem nie występuje w czasie nagrywania.

Edytowane przez lokietek
aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja  pozbyłem się HD 7000 także na rzecz Evobox pvr. Ostatnie problemy które mnie denerwowały na HD 7000, to były tak zwane czarne nagrania, oraz klatkowanie obrazu na transponderze gdzie nadawał kanał TCM i Eurosport pomimo iż antena była idealnie ustawiona. Jakoś inne dekodery w gospodarstwie domowym szatkowania obrazu na tych kanałach nie miały z wyjątkiem tego HD 7000 pvr. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...