Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Pewnie wcale, niedawno można było przeczytać, że EVOBOXy będą wspierane, a HDxxxx już nie. Miała być aktualizacja, ale ponad rok cisza. Nowy Multiroom skoro działa w LITE na sofcie identycznym jak w dekoderach HDxxxx, to czemu nie może być udostępniony na starsze dekodery?  Jeszcze żeby była tych dekoderów garstka (tak jak Sagemcomów, czy Echostarów HD) a są ich miliony. Polityka kompletnie niezrozumiała. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lokietek napisał:

Pozwolę sobie polemizować. Mamy dekoder Sagemcom ESI-88, który chcieliśmy wymienić ze względu na częste zawieszanie się dekodera i problem z czytnikiem (mamy multiroom i bez problemu karta odblokowuje, ale po powrocie do Sagema, czytnik ma problem z odczytaniem karty), w poniedziałek zostaliśmy odesłani z kwitkiem z punktu w Słubicach (lubuskie), pracownik powiedział że ten model jest wycofany i my mamy łatwić przez infolinię, we wtorek dzwoniliśmy na infolinię ale kazali udać się znowu do APS, dzwoniliśmy do APS kilkadziesiąt razy aby dowiedzieć się czy znowu nas nie spławią (okazało się że numer stacjonarny podany w internecie i potwierdzony na infolinii od pół roku jest nieczynny), w czwartek mama się udała do APS z bratem, tym razem pracownica po tym jak mama powtórzyła to co powiedzieli na infolinii, obsłużyła mamę ale i tak dzwoniła na infolinię, gdzie infolinii coś się nie zgadzało chyba z adresem (przeprowadzka w międzyczasie inny adres na umowie, inny do korespondencji) i kazała czekać na odpowiedź 10 dni, a dekodera w APS mama nie dostała a Sagem wzięła ze sobą, dziś dzwoniła na infolinię i za drugim razem trafiła na bardzo uprzejmego i rzeczowego konsultanta który powiedział że trochę nowszy model (w domyśle PVR 7000) przyjdzie po niedzieli. Teraz czytam o tym dekoderze i mam obawy, czy nie będzie tak że zamienił stryjek siekierkę ma kijek. Mam pytanie czy APS nie miał w tym przypadku wymiany dekodera od ręki na inny dostępny z PVR nawet na Evoboxa?

Przykro mi, że spotkała Was taka sytuacja. Zapewniam, że konsultanci nie mieli złych intencji. Otrzymacie w pełni sprawne urządzenie, jeśli wystąpiłyby jakiekolwiek nieprawidłowości, napisz do mnie. Niestety nie mam wglądu do stanów magazynowych poszczególnych punktów i nie jestem w stanie tego zweryfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2018 o 09:18, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witaj. Powyższy dekoder nie jest już dostępny w naszej ofercie od dnia 26.02.2018 r. Uzyskanie tego sprzętu będzie możliwe jedynie podczas wymiany technicznej.

 

Czy jest szansa na powrót do oferty tego dekodera ? Czy jakikolwiek dekoder z nagrywarką jest dostępny w pakiecie Rodzinnym HD ? Lub czy jest szansa aby w najbliższym czasie np. Evobox PVR był dostępny w niższym pakiecie niż Familijny Max HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kx11 napisał:

 

Czy jest szansa na powrót do oferty tego dekodera ? Czy jakikolwiek dekoder z nagrywarką jest dostępny w pakiecie Rodzinnym HD ? Lub czy jest szansa aby w najbliższym czasie np. Evobox PVR był dostępny w niższym pakiecie niż Familijny Max HD ?

Taka moja sugestia ,jeżeli chodzi o nagrywanie. Nie lepiej mieć moduł CP i do tego niezależny tuner.Nagrania można przerzucić bez problemu na komputer ,tym bardziej ,że przy HD zajmują trochę miejsca i taki dysk powiedzmy 320 GB jest jak pendrive.No chyba ,że na bieżąco oglądamy i kasujemy je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, tweed77 napisał:

Małe szanse. Polsat wie lepiej co jest klientowi potrzebne.

Raczej jak klienta "namówić" na wyższy pakiet:mrgreen:

33 minuty temu, wuzel napisał:

przy HD zajmują trochę miejsca i taki dysk powiedzmy 320 GB jest jak pendrive

Nie pindol- mam kilkadziesiąt godzin nagrań, chyba wszystko w HD i jeszcze 15-25% luzu bo takie bieżące to usuwam coś wartościowszego zostaje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał:

A jest możliwość zejścia z wyższego pakietu z dekoderem Evobox na Rodzinny HD czy wtedy wymieniają dekoder?

 

Niestety nie. Sam miałem pakiet Familijny Max HD z dekoderem Evobox PVR ale uznałem, że większość tych kanałów które oglądam są w pakiecie Rodzinnym HD, liczyłem na dekoder Sagemcom ESI-88 lub na HD PVR 7000, ponieważ raz były w ofercie raz nie były i myślałem, że przynajmniej na któryś z tych się załapię, no niestety nie było ich w ofertach a oczywiście Evoboxa musiałem zdać :(

Edytowane przez kx11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Mogliby zostawić któryś z tych starych dekoderów dla niższych pakietów, teraz jeśli chcę mieć możliwość nagrywania muszę mieć większy pakiet... Przecież i tak koszt udostępnienia jest, więc można by zwiększyć miesięczną opłatę dla abonentów pakietów niższych ( w Familijnym Max HD był za 10zł, za Fam Max HD + Sport+Film+ Cinemax za 5zł ), a dla Rodzinnego np. zrobić opłatę 15zł za udostępnienie a tak posiadacze Rodzinnego nie mają możliwości nagrywania i pozostaje zaopatrzyć się w Video i kilka kaset VHS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sagemcom ESI został wymieniony na ten dekoder (w końcu). Wszystko ładnie pięknie, ale jest jedno ale. Mamy problem taki jak był opisywany tutaj strony wcześniej, mianowicie klatkowanie/zacinanie się TVP Sport HD i innych kanałów z tego transpondera i tylko i wyłącznie z tego transpondera. Jakość 100% na tym kanałach, na innych mniej. Być może to problem z instalacją, ale skoro to nie jest pojedynczy problem, to wniosek nasuwa się taki, że dekoder/soft nie radzi osobie z jakością 100 %. Wymiana trwała w sumie dwa tygodnie i mamy już dość łatwienia wymiany, trzeba będzie przeczekać do przedłużenia umowy wymienić na Evoboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Okna z reklamami wyskakują wyłącznie na kanałach grupy Polsat.U mnie z tydzień temu samoczynnie się włączyły na dekoderze dodatkowym multiroom serii HD****.Od kilku dni nie mam tego ustrojstwa,chyba samo się wyłączyło.Nic w ICOK nie musiałem dezaktywować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...