Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to żeby mi się jakoś specjalnie spieszyło, ale wolę jednak to czarne menu od tego żółtego, choć literki są faktycznie małe, ale jestem w tym  wieku, że jeszcze coś widzę... Nie sądzę jednak, żeby pisanie postów na forum przyspieszyło aktualizację. Nie mniej jednak "trochę" im schodzi...

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem laikiem w tej kwestii, w internecie znalazłem sprzeczne informacje, więc tutaj proszę o pomoc.

Czy jest możliwość podłączenia dekodera CP PVR HD7000 tylko jednym kablem antenowym, aby była możliwość nagrywania i korzystania z funkcji stopowania i przewijania na żywo?

Jak ewentualnie będzie to działać?

Z góry dzięki :)

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum i połączono z istniejącym już wątkiem dotyczącym rzeczonego modelu dekodera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A więc stało się - CP popsuło to co działało.

O czym Ty piszesz ? mam  5500s i po zmianie "kolorów" działa szybciej i stabilniej, tak samo 6000 po zmianie "kolorów" działa o niebo lepiej, a 7000 ma jeszcze dodatkowo dysk więc można "upchnąć" więcej i nic nie tracić.

 

W czwartek :mrgreen:

Mówiłem, że w czwartek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zacinaniem się kanałów Eurosport 1 i TVP Sport na dekoderze PVR HD 7000. Antena ustawiona prawidłowo, siła sygnału 100%, jakość sygnału 90%. Na drugim dekoderze podłączonym do tej samej anteny wszystko działa prawidłowo i bez zacinek. Zamiana kabli i podłączenie do HD 7000 nic nie daje, nadal widoczne stop klatki. Czy ktoś ma podobne problemy? Czy to oznacza, że tuner jest uszkodzony, czy może antena nie idealnie ustawiona, czy częstotliwości 10910 V i 10834 V są może superczułe? Byłbym wdzięczny za podpowiedź. Co w takiej sytuacji zrobić? Dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez marekpolek
Przeniesiono post do właściwego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany i opisywany nieraz tutaj problem z dekoderem. Masz dwa wyjścia. Wymieniać bezpłatnie do skutku lub przedłużyć umowę z wymianą PVR7000 na EVOBOX.

Oferty z wymianą na EVOBOX znajdziesz w temacie o ofertach dla obecnych abonentów CP.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...