Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pare osob widze tu napisało, ze "dekoder jest nie zły"... a nie obsługuje napisów, heh;) Moze zarząd polsatu podejmujac decyzje strategiczne o wydaniu nowego produktu wychodzi z załozenia ze wiekszosc jego młodych klientów jest na tyle biegła w angielskim ze napisów do oryginalnej ścieżki dzwiekowej nie potrzebuje, ci starsi natomiast zadowolą sie lektorem. To drugie na pewno, ale jesli chodzi o pierwsze - chyba jednak polsat nadal robi telewizje przede wszystkim dla emerytów... a na zmiany musimy jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder posiada "tryb uśpienia" ... Włączenie go i potem długie przytrzymanie przycisku zasilania na obudowie dekodera wywołuje nam ten efekt. Słychać jak zatrzymuje się HDD i znika zegar z wyświetlacza. Pozostaje tylko świecąca na czerwono dioda. Pytanie brzmi czy dekoder nagrywa poprawnie zaplanowane audycje podczas gdy jest "uśpiony" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, funkcjonalnie sagem 88 jest 20 lat za murzynami za nowym 7000. Dzisiaj miałem okazje się tym pobawić to już sam pilot jest bardziej ergonomicznie zaprojektowany, wszystko pod palem a nie jak w tym saemie narywanie na dole w rogu po lewej stronie... a epg jak je wlaczasz to nie znika dźwięk ani obraz tylko jak w nce wszystko widać w tle a sama lista jest szybka i ladna. w sagemie tracimy dźwięk, tlo jest pelne czyli nie widać tego co leci w programie a lista odswieza się za każdym razem zala jak przechodzimy do góry, porazka!. Ja chce nowy 7000!!!! bo ten sagem to kiszka. Pilot trzeba prosto kierowawac na niego żeby zechciał zlapac i zadzialac.... jak mi nie wymienia to bedde pisal pisma i porusze wszystkie dostpene mi metody aby zmienić dekored na taki z którym nie bde się 2 lata meczył. Chce mieć taki z którym komfort użytkowania będzie przynajmniej taki jak w turbodekoderze z nki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem juz całkiem sporo sprzętu. Wszystkie dekodery dedykowane w n od ADB i nawet opiticum x8, dekodery Cyfry, Dekodery CP min. Dsb-h370g... i powiem szczerze HD 7000 mocno mnie zaskoczył na plus !

 

Obraz jak dla mnie super !

Nagrywa wszystkie zaplanowane audycje :-)

Działa szybko i stabilnie.

 

Tylko jak ja mam uruchomić napisy ? :-( to spora wada !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile jest w tym prawdy, może ziarenko, może wcale, ale podczas pewnej rozmowy usłyszałem, że ten nowy dekoder ma coś wspólnego z echostarem hds400e :roll: nie wiem czy procek czy jakieś inne podzespoły :roll: W ich testach w 6 stopniowej skali dostał 5,5, testowany był przez miesiąc, te 0,5 pkt. to za grafikę- żarówę i tyle. Ja min. zostałem przy moim starym echo 400e gdyż póki co nie mam z nim żadnych problemów, a gdy w punkcie powiedziałem że mam nagrywarkę dvd to kosztem kilku mies więcej z gratisami zaproponowano mi zostanie z moim dotychczasowym dekoderem. Ten 7000 bardzo mi się podobał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampucerowi chodzi chyba o to żeby móc nagrywać dwa programy jednocześnie a nie jeden nagrywać i drugi oglądać. Dekoder Pace HD5000 z cyfry na przykład nie umozliwiał jednoczesnego nagrywania programów za pomoca timera. Można co prawda było nagrywać dwa naraz ale było to utrudnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo dekodery enki. Podwójny tuner umożliwiał nam jednoczesne nagrywanie i oglądanie innego niż nagrywany programu ... Tak samo działa hd 7000. Czyli pozwala nam nagrywać jeden kanał i jednocześnie oglądać zupełnie inny. Natomiast rzeczywiście nie pozwala chyba nam nagrywać jednocześnie dwóch programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@diana - po prostu jak się dowiedziałem że pojawił się 7000 to poprosiłem o wymianę, niedawno przedłużałem umowę i wtedy mi powiedziano że taka wymiana mi przysługuje

Komentując kolejne posty powiem tylko że jest to oczywiście moje niedopatrzenie iż nie sprawdziłem dokładnie możliwości 7000 bo ESI potrafi nagrywać 2 programy z EPG a przy tym oglądać trzeci jeżeli akurat transpondery przypasują. Po prostu nie spodziewałem się że Polsat może wprowadzić do oferty coś gorszego. No ale jeżeli chipset jest dostatecznie mocny to może dodadzą to w kolejnych wersjach softu na co liczę w końcu Polak potrafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...