Jump to content
taiszo

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

Recommended Posts

W dniu 3.12.2019 o 09:59, czarek007 napisał:

Dlaczego na packach nie odbierają Hustler i Blue Hustler? Na innych dekoderach te programy grają.

Nikt nie wie o co chodzi?

Jeśli karta w ich dekoderze i dobra instalacja antenowa, to musi działać.  Jeśli nie działają i są opłacone, to dekoder na wymianę.

W dniu 6.12.2019 o 20:00, czarek007 napisał:

Nikt nie wie o co chodzi?

Wymień na Caymana i wszystko będzie świecić. 

@ircios za caymana narazie podziękuje,karta siedzi w spliterku na packach brak uprawnień a na nboxach działają bez problemu.

Ktoś wie dlaczego mając jeden kabel do anteny mogę teraz co innego oglądać i co innego nagrywać? Oczywiście przycina oglądanie ale działa. Coś odblokowali?

Zawsze tak było gdy kanały nadawane są z tego samego transpondera.Które kanały nagrywasz i oglądasz?

Jak to do mnie to różne. Nie ma reguły. Nagrywam sport na C+ najczęściej,a oglądam różnie.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Przy jednym kablu sat nagrywać można i oglądać co innego w tym samym czasie, tylko z jednego TP. Tak było zapewne w Twoim przypadku. 

• Thanks 1

Witam,

mam pytanie, czy na dekoderze PACE da się oglądać te opcje dodatkowe typu FOX Play, Nat Geo Play i Netfliks?

Pozdrawiam

Oczywiście, że nie.

Na jaki dekoder najlepiej wymienić? Posiadam multiroom na cameleonach, nie potrzebuję 4K.

To wymień na WifiPremiumbox z dyskiem 500 GB. Dalej będziesz miał Camele. Oczywiście za 0. Nie daj się naciągnąć na aktywację i dzierżawę.

• Like 1

56 minut temu, bigbaks napisał:

Witam,

mam pytanie, czy na dekoderze PACE da się oglądać te opcje dodatkowe typu FOX Play, Nat Geo Play i Netfliks?

Pozdrawiam

Wifipremium nie obsłuży Netflixa. Na ten moment tylko Ultrabox 4K serii ITCA.

Pisał, że nie chce 4K. Niebawem w Premiumbox też będzie Netflix. Chyba, że operator dalej będzie strugał głupa i nie udostępni.

O, masz jakieś nowe wieści? Kiedy dokładnie? Bo niebawem to tak ogólnie. Pisał, że nie chce 4K, ale pisał też o Netflixie. Dostał jasną odpowiedź na dzień dzisiejszy. A na Wifipremium może będzie, może nie.

Tak samo jak na 4k od ADB. Z resztą nie mam zamiaru z Tobą dyskutować. Kolega otrzymał informacje.  Sumując nie chce dekodera 4k, a jest Netflix na nim i go nie bierze.  Nie weźmie WifiPremiumbox, bo nie ma jeszcze Netflixa. Czyli zostaje z tym czym jest :-D

Edited by ircios

Masz racje nie dyskutuj. Podsumowanie. Chciał netflixa, nie chciał 4k ale niestety jedno drugie wyklucza. Więc albo bierze do netflixa ultraboxa 4K albo bez netflixa wifipremium.

Chyba wyraźnie napisałem.  Nie musisz tego samego powielać inaczej formułując. 

Panowie mam problem z uruchomieniem dekodera z pilota, za każdym razem albo muszę wyciągać kabel z wtyczki, albo uruchamiać poprzez dłuższe przytrzymania przycisku "włącz/wyłącz" na tunerze. Wymieniłem dzisiaj dekoder w APS i dalej to samo. Zasilacz też wymieniałem. Co może być przyczyną?

Karta cameleon.

Edited by blueman

Witam

mam nietypowe pytanie - czy dostając x lat temu pejsa było do niego jakieś pudełko z całym zestawem czy coś w tym stylu czy był ,,goły,, z pilotem tylko? Pamiętam, że zdając poprzedni dekoder przed pejsem nie było nic, oddawałem sam dek i pilot.