Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Pace został wymieniony przez Skymax z Wrocławia na inny za drugą reklamacją, jak im wysłałem pendrive z nagraniem pokazującym usterkę. Niestety okazało się, że ten też się wyłącza bez powodu. Tego samego dnia odniosłem znów na reklamację. Przypomnę, że korzystam z oferty prepaid. To już trzecia reklamacja. Najpierw rękojmia, potem gwarancja i teraz znów rękojmia. Euro ma duży problem ze zwrotem gotówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek dotyczący tego dekodera został założony w listopadzie 2009 roku, więc można założyć, że wtedy dekodery trafiły na rynek.To jest 10 lat.Zakładam, ze tych najstarszych już nie ma w obrocie ale jak by nie patrzeć dostajesz kilkuletni dekoder z przepracowanymi setkami godzin.To normalne, że się psuje.Ten sprzęt dawno powinien trafić na utylizację.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, przemo_one napisał:

Mój Pace został wymieniony przez Skymax z Wrocławia na inny za drugą reklamacją, jak im wysłałem pendrive z nagraniem pokazującym usterkę. Niestety okazało się, że ten też się wyłącza bez powodu. Tego samego dnia odniosłem znów na reklamację. Przypomnę, że korzystam z oferty prepaid. To już trzecia reklamacja. Najpierw rękojmia, potem gwarancja i teraz znów rękojmia. Euro ma duży problem ze zwrotem gotówki. 

Może pisz w odpowiednim wątku  o ofercie prepaid bo robisz małe zamieszanie. Ktoś niezorientowany może pomyśleć, że mając PACEa na umowie musi go wysyłać do serwisu SKYMAX.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć

 

Piszę z prośbą o pomoc. 

 

Mam Pace PVR i Multiroom Cameleon. Drugi dekoder Sagecom (kupiony na własność od NC+)

 

Wcześniej w temacie problem z Nc+ pisałem, że obraz nagrywany mi skacze na Pace PVR. 

 

I teraz pytanie:

Będę przedłużał teraz umowę. 

 

Na jakie dekodery wymieniać i na jakie karty wymieniać? Które są teraz ok aby mi działało to wszystko sprawnie?

 

PS 

Ircios próbowałem na priv napisać do Ciebie, ale niestety nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy aneksowaniu Pejsa wymienisz na dekoder4k z kartą Cayman za 0. Inni dostają za free,  ewentualnie aktywacja 49 i 0m. Lub na WifiPremiumbox z Cameleonem jak Ci zostawią.  Ten dekoder rok temu przy aneksowaniu mi wciskali 0/0. Nie skorzystałem. Sagemcoma sobie zostaw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iricios dzięki za odp.

 

Dekoder 4k który wybrać? I do niego kartę Cayman. A drugi dekoder zostawić Sagecom z Kartą Cameleon?

 

I drugie pytanie:

Tata ma taki sam zestaw jak, ale nie ma tv 4k. Program nagrywany mu skacze na Pace tak samo. Na jakie dekodery i karty to wymieniać? I czy wymieniać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w inne się nie bawić u ojca i od razu ten 4k brać?

A te problemy co czytałem ze ściemnianiem się i rozjaśnianiem ? Jakiś symbol jechać i pytać?

 

A te sagecoomy zostawić i nie wymieniać z kartą cameleon?

 

I mimo, że będą dwie różne karty Cayman i Cameleon to bez łączenia kablami dekoderów wszystko będzie działać jak do tej pory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolny wybór. 4k lub WifiPremiumbox. 

Jak chcesz dekodery od MR wymienić na Wifibox marnej jakości to wymień. Co do MR niezależnego...albo odrazu Ci zrobią w sieci albo za jakiś czas. Lecz to nieuniknione. Czytałeś o Ultrabox 4k to wiesz co jest grane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej wziąć od razu 4k jak mówisz. Jeśli będzie w punkcie wybór który 4k wybrać model?

 

Drugi zostawiam jak jest.

 

Do tego kartę Cayman. 

 

I taki zabieg spowoduje, że nagrywanie i jednoczesne oglądanie nie spowoduje przycinania się obrazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@east

To jest taki myk aby szybciej karty Cameleon wyciąć.  Coś psują, a klient myśli, że mu coś nawaliło i bez szarpaniny oddaje Cameleona. 

Zapomniałam dodać to co @Pawel napisał. Ale już wiesz. W Sagemcomach niecwymieniasz kart. Jak zgłosisz wymianę dekodera, to mów, że tylko główny. Jak oczywiście się zdecydujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieuczciwe. W końcu płacę za niedziałającą usługę w danym miesiącu.

 

Ten Cayman nic mi nie ograniczy rozumiem. Więc chyba wymienię jak już czas aby nie bić się z dekoderem i skakaniem dalej. Chodź teraz nagrywałem i oglądałem program i nic nie skacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...