Jump to content
taiszo

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

Recommended Posts

Byłem dzisiaj w 2 punktach i schodzą jak ciepłe bułki.

Wszędzie gdzie wymieniają wgrywają nowy soft z tego co mówili także słabo.

Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł ?

Ja byłem w Dąbrowie Górniczej i udało się dorwać stary soft...oczywiście w punkcie Pani nie pytałem o wersje softu...po prostu wymieniłem i w domu okazało się, że udało się.

A chłopaki jest pewność że jak dorwę dekoder z softem 159 i wyłączę aktualki to będzie chodziło i on nie zaciągnie nowej wersji ?

dzis wymieniłem i mam stary soft 159.Wszystko działa.Oczywiscie wył.autoaktualizacja i zmieniony satelita na inny z hot birda.

A jak się zmienia satelitę na innego? 

Wtedy już nie pobierze aktualizacji?

Ja na razie cały czas  mam komunikat na wstępie o nowych aktualizacjach i klikam A na pilocie, ale pewnego dnia człowiek się pomyli....

OK ,tylko że ja tu  od niedawna i dopiero się wszystkiego uczę :) .

Może ktoś wyłożyć mało kumatemu jak zmienić tego satelitę? Bo nawet nie wiem w co wejść w tym menu..  

Automatyczne aktualizacje wyłączyłem zgodnie ze ściągą z artykułu.

Też dorwałem 159 i jest OK. Jednak mam wątpliwość. Po włączeniu oczywiście pyta się o aktualizacje nowego softu i tu oczywiście "A" - przerwij ale także pyta się o aktualizację programów. Czy to można przeprowadzić bez obawy o to, że ściągnie nowy soft, czy lepiej nie ruszać?

Pytanie tylko, czy po zmianie satelity będzie się aktualizowała lista kanałów?

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
  • Upvote 1

Dużo ludzi tu pisze, że im działa, a mój był wyłączony pomiędzy 27 lipca, a 26 sierpnia i po ponownym włączeniu nie widzi karty splitera, czyli i nie ma uprawnień. Czyli co, mam kartę kameleon spokojnie włożyć najpierw, a żeby pozostał soft 159, a późnej OK, żeby się lista kanałów zaktualizowała?

Edited by Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). To nie jest wątek o splitterach kart.

6 godzin temu, Pawel napisał:

Pytanie tylko, czy po zmianie satelity będzie się aktualizowała lista kanałów?

A musi? :)

Co w zakresie EPG po zmianie parametrów z "HOTBIRD" na "INNY"?

Po zmianie parametrów z "HOTBIRD" (10892 H) na "INNY" faktycznie monit o aktualizacji znika, jednakże skutkuje to tym, że EPG nie jest pobierane (nawet po wpisaniu parametrów "INNY" na 11449 H, z którego EPG dotychczas było pobierane). Udało się Wam rozwiązać ten problem?

Próbowałem dzisiaj rozwiązać ten problem z "konsultantem" nc+ z tzw. działu technicznego - strata czasu, żenujący poziom niewiedzy połączony z pychą mojego "doradcy" - porażka! :( Sorry, za OT, ale jestem świeżo po tej rozmowie ... eeeeeh!

Oczywiście, że przy ustawieniu "HOTBIRD" zadziała EPR, jednakże jednocześnie pojawi sie monit o aktualizację, a chodzi o to żeby go nie było. Chciałbym "zjeś ciastko i mieć ciastko!" ;)

Ja mam zmienione na inny i EPG pobiera mi normalnie.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Jeśli chodzi o częstotliwość to mam wpisane 10719.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.