Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Także miałem ten problem. Pojawił się w niedzielę, w poniedziałek rano nagrał mi materiał godzinę wcześniej, niż było zaplanowane. Sytuację ratowało pozostawienie włączonego dekodera, na czas planowanego nagrania - nie było tu problemu. Nie zaobserwowałem problemu z zanikiem sygnału. W czwartek wszystko wróciło do normy.

Początkowo wiązałem to ze zbliżającą się zmianą czasu, lecz lektura tego wątku uświadomiła, że to był systemowy błąd, który niekoniecznie musi mieć związek ze zbliżającym się przestawieniem zegarów. Teraz jest wszystko w porządku i oby tak zostało.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia fabryczne poprawiły i już gra.

 

Inna kwestia. Co i raz konsultanci sugerują że ten sprzęt będzie wycofywany i chcą żeby zmieniać na nowy. Spoko, jak dek 4K będzie za 0 zł za miesiąc a nie za 15 to chętnie się przesiądę. W życiu nie zapłacę za dek 15 za miech. Śmieszni są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już wszystko działa, też miałem problem z epg, ale teraz jest ok. Jeszcze pytanie czy jak podłączę kabel optyczny do telewizora to będę miał 5.1 np. na Canal+? czy muszę kabel podłączyć do dekodera? I jeszcze jedno macie może napisy na HBO? Bo u mnie się nic nie wyświetla. Chodzi o to, że HBO tylko angielską ścieżkę ma 5.1,a tą z polskim lektorem normalnie w stereo. Na C+ są napisy a na HBO nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie czy jak podłączę kabel optyczny do telewizora to będę miał 5.1 np. na Canal+? czy muszę kabel podłączyć do dekodera?

Ad1 ... kabel optyczny do tv ... a drugi koniec tego kabla to gdzie podłączony?

Ad2 ... kabel podłączyć do dekodera ... i to samo co wyżej - gdzie drugi koniec tego kabla podłączony?

Tak to napisałeś, że czort wie co z czym chcesz połączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma mieć dźwięk 5.1 to pewnie do amplitunera.Telewizor zapewne "wypluwa" stereo po optyku więc łączysz optykiem dekoder z amplitunerem.Jeśli amplituner posiada złącza hdmi możesz oczywiście połączyć dekoder z amplitunerem po hdmi.W tym przypadku telewizor również podpinasz po hdmi do amplitunera.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak drugi koniec to amplituner :) Ogólnie tak jak Pawel napisałeś musi być pod dekoder wtedy jest 5.1 bo przez telewizor było stereo. Czy to dlatego, że w dekoderze nie ma ustawień 5.1 tylko stereo, mono? Bo w konsoli ps4 wydaje mi się, że jest 5.1, jednak nie mam optyka podłączonego do konsoli tylko leci to przez telewizor. Czytałem fora i ogólnie ludzie polecają podłączenie w ten sposób. Jednak na tym dekoderze to nie działa. Więc w tej chwili mam jednego optyka w tv a drugiego do dekodera, i wydaje mi się, że wszystko jest tak jak powinno.

Edytowane przez joshuaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk mam w sumie notorycznie zapełniony, ale w związku z tym, że mam więcej czasu postanowiłem coś wcześniej nagranego w końcu obejrzeć. W sumie trzy filmy po niemal dwie godziny każdy. Po usunięciu nadal pojawia się stan zapełnienia dysku na 100%, a tym samym nic się nie nagrywa nowego. Ktoś miał lub ma też taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie.
​Mam problem takiego typu.

Przeszedłem z oferty na kartę na ofertę abonamentową z dekoderem Pace i mam oprogramowanie pozbawione wszystkich kolekcji i dostępu do TV rachunku (zamiast tego pokazuję się ważność pakietu prepaid a go już nie mam bo na abo siedzę)
​Czy da się wgrać oprogramowanie z dostępem do kolekcji i normalnego TV rachunku ?
Bo ogólnie tak jestem zadowolony ze sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, od dzisiaj w moim Pace przestał działać timeshift oraz nagrywanie. Przypuszczam, że dysk padł lub po zmianie softu tak jest.
Wysyłają mnie do serwisu na diagnostykę.
Mam kartę cameleon i spliter turbo po kablach.
Teraz pytanie.
Czy warto brać jakiś nowy dekoder zamiast Pace, który będzie współpracować z cameleonem i spliterem, czy wymienić na to samo?
Nie znam się za bardzo na tym, tak więc proszę o sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...