Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Od wczoraj mam problem ze swoim Pace. Działa on tak jak na poniższym filmie:

Nie da się przełączać kanałów przyciskami P+ i P-, nie da się poruszać po menu, dekoder sam się włącza i sam rozpoczyna nagrywanie. Inne sprzęty w tym samym miejscu (TV, PS3, tuner Fergusona) nie mają żadnych problemów z działaniem. Co dziwne - dekoder przeniesiony na piętro do innego TV działa normalnie. Inny działający Pace przyniesiony do salonu w to samo miejsce nie działa (tzn. działa jak ten z filmu). Po odłączeniu wszystkich kabli to samo - diodka miga jak szalona. Dekoder podłączony tylko do prądu w innym pomieszczeniu (ale ciągle na parterze) - to samo (widać po diodzie). Co to może być? Szukałem trochę w sieci ale nic nie znalazłem. Pomoc techniczna nc+ też nic nie poradziła. Możliwe jest, że na taką pracę dekodera ma coś związanego z prądem? Na piętrze dwa egzemplarze działają, na parterze obydwa nie działają. Dodam, że dotychczas było wszystko w porządku.

Wymiana raczej nie wchodzi w grę - podejrzewam, że w APS zadziała normalnie (jak na piętrze). Wymienić na inny bez dodatkowych opłat oczywiście nie chcą.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam!!

Od jakiegoś czasu nie podświetla mi kanałów na tunerze jest ciemno,na tv wszystko wyświetla a na tunerze nic,niebieska lampa jak jest włączony swieci ,jak sie wylaczy czerwona tez co tu robić?prosze o pomoc

Edytowane przez Mr. Orbita
Jest już wątek dotyczący tego modelu dekodera - łączę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe, czy jeszcze wydają takie tunery, bo tylko na takim mi zależy.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poza tym, na forum piszemy poprawnie po polsku. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo u mnie. Dzwoniłem do APS i kazali przyjść to sprawdzą i ewentualnie wymienią. Kazali przywrócić do ostawień fabrycznych.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poza tym, na forum piszemy poprawnie po polsku. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i proszę o rade,podlaczylem sobie na Euro,drugi konwerter(pozostal od czasu jak mama zyla i ogladala TV TRWAM),tzw zeza za pomocą dISEQ. Do Pejsatego z nc+,tylko czemu tak jest ze czasami przelaczajac kanal z HB na Astre czasami "widzi" od razu a raz musze się nakombinować aby "zalapal". Zaznacze ze przelaczajac z Astry na HB kanal od razu się wyswietla. Proszę o porade,dodam ze zmieniam na typ pojedynczy lub na twim ale bez zmian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...