Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam.Jestem tu nowy wiec jesli nie trafilem w dobry dzial to przepraszam.Mam taki problem.Odziedziczylem po zmarlym wujku dekoder pvr box+ 500 GB Pace.Wiem ze dekoder byl na wynajmie ale wszystkie sprawy zostaly juz z nim zalatwione.Wiec pozostal w moich rekach.Pytanie do was,co z nim najlepiej zrobic?Posiadam NC+ na nowych dekoderach wifi i proba podlaczenia go skonczyla sie fiaskiem (parowanie kart).Dekoder ma jeszcze folie na bokach.Sprawdzalem rozne strony i widzialem ze ceny jego sa bardzo okazale.Wiec jesli jest na nie popyt wiec chyba musi byc jakies alternatywne oprogramowanie do niego tak?Czy nie warto sie w to bawic i go poprostu sprzedac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz podpisać umowę na samą kartę C+ z jakimś pakietem - jeszcze takie sprzedają o na przykład tutaj:

 

http://cardsplitter.pl/karta-dowolny-pakiet-podpisz-umowe-p-2772.html

 

http://cardsplitter.pl/karty-kodowe-c-37_180.html

 

Karta zadziała w tym Pace.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sprzedażą to nie radzę tym bardziej na znanych portalach. Może być to potraktowane jako paserstwo bo te dekodery były na wypożyczenie - dzierżawę a nie na sprzedaż na własność jak dobrze pamiętam.

 

Dziwi mnie czemu NC+ / C+ nie kazała ci go zwrócić przy rozwiązaniu umowy.

 

Zawsze możesz mieć na działkę, garażu, gdziekolwiek indziej. Podpisujesz umowę z samą kartą na najtańszy pakiet i korzystasz z tego dekodera.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się coś wydaję, że zapomnieli o swoim niegdyś flagowym deku i być może dlatego nawet nie chcieli go z powrotem, w końcu już takich nie wydają więc po co ma im zalegać? Oczywiście to tylko teoria ale kto wie?  W końcu nawet sagemcom dostał niedawno nowe oprogramowanie z najnowszą szatą graficzną a na PACE'a jakby machneli ręką i nowego softu ani widu ani słychu. Sprzedaż może się nie udać bo o ile kiedyś na allegro było kilka sztuk to dzisiaj nie ma ani jednego więc pewnie mimo wszystko ktoś to często sprawdza i zgłasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam packa z softem 138. Nie może się zaktualizować do najnowszego. Próbowałem aktualizować z menu oraz spod P+ P-, ale tylko niebieska dioda migała z 2 godz. po czym uruchamiał się dalej na starym sofcie. Robiłem to w weekend. W dodatku łapał starą listę kanałów, tzn. taką że na 1 kanale był TVN, a nie TVN HD. Dopiero po ręcznej zmianie transpondera na inny i wpisaniu PID 227 na transponderze 10892 zassał aktualną listę. Ale niestety softa już nie. I czy w ogóle mam jeszcze szansę na najnowszy soft? Widziałem gdzieś, że nowy soft jest na 11411H. Kiedyś soft był do zassania z TVP1, czyli 10892H. Bynajmniej przełączam na Planete+HD i menu dekodera nie widzi dostępnego nowego softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,bardzo prosze o kilka informacji bo jestem jak na razie zielony w te sprawy. A wiec kupilem synowi   telefunken selfie ts2 ktory ma WI-FI i w zwiazku z ttym mam pytania. Co musze kupic aby miec w domu dostep do netu wlasnie przez WI-FI. Ja korzystam  z kompa i dostepu stacjonarnego. Przy okazji mam drugie pytanie,posiadam nc+i ich tuner Pace 500 GB i w jaki sposob moge na nim przegladac net. Dodam ze komp i net stacjonarny o ktorym pisalem mam  calkiem osobno w innym pokoju anizeli jest TV i Pace. Dziekuje bardzo i prosze o jakies wskazowki i rady. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest tak.

Nie było mnie kilka dni i po powrocie stwierdziłem w moim Pace PVR następujący problem.

 

Planując np. nocne nagrania i sprawdzając rano czy jest rzeczony materiał widzę, ze nie ma.

Po odpaleniu dekodera pojawia się komunikat o wyłączeniu funkcji nagrywania i podłączeniu drugiego kabla który oczywiście jest podłączony.

Kable na wejściach posprawdzane, antena ok [ jak zawsze ] i co najważniejsze wszystko normalnie nagrywa za dnia.

Problem pojawia się po wyłączeniu deka na noc.

 

Jakieś pomysły co tym razem boli ten super dziwny dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego tematu chyba nikt nie jest w stanie ogarnąć. U mnie nieraz jak chce nagrywać też wyskoczy komunikat o tym, że musze podłączyć drugi kabel bo działa timeshifting, klikam ok i od razu nagrywanie i już działa (cuda) nieraz też wyskakuje komunikat o słabym sygnale, który zajmuje cały ekran, a w tle oczywiście leci program, który chciałbym obejrzeć bo żadnych objawów słabego sygnału nie ma;)  Kiedyś też próbowałem dowiedzieć się co jest grane i jakoś temu zaradzić aż w końcu stwerdziłem, że trzeba sobie uświadomić, że ten sprzęt tak ma i nie psuć sobie nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż w końcu stwerdziłem, że trzeba sobie uświadomić, że ten sprzęt tak ma i nie psuć sobie nerwów.

to, że on tak ma to wiem doskonale, choć takiego jak napisałem powyżej cuda to nie widziałem.

A ponieważ byłem na 200% pewny anteny to postanowiłem pokręcić odrobinkę konwerterem i POMOGŁO.

 

Choć bóg mi świadkiem  konwerter nie zmienił wcześniej ani o włos położenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...