Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z tym właśnie dekoderem regularnie, gdy budzę się rano(choć nie zawsze)ale raz na dwa tyg, raz na miesiąc, usuwa on sobie sam moje nagrania. Dodam że to zawsze są 3 góra max 6 nagrań. Proszę o pomoc.

(zmiana ustawień z automatycznego usuwania miejsca na dysku na ręczne nic nie daje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Może ktoś pomoże. Posiadam PACE'a i mam przepełniony HDD. Po wejściu w "moje nagania" dekoder się restartuje. Nie pomogło wgranie ustawień fabrycznych, wyłączenie z prądu ( co pomagało w oprogramowaniu C+) nie wiem czy coś jeszcze można zrobić? czy tylko zostaje serwis? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z tym właśnie dekoderem regularnie, gdy budzę się rano(choć nie zawsze)ale raz na dwa tyg, raz na miesiąc, usuwa on sobie sam moje nagrania. Dodam że to zawsze są 3 góra max 6 nagrań. Proszę o pomoc.

(zmiana ustawień z automatycznego usuwania miejsca na dysku na ręczne nic nie daje)

Miałem to samo i się pogodziłem z tym. Teraz z innego powodu wymieniłem Pace'a na inny, używa go ojciec, będę musiał podpytać, czy dalej sam usuwa, ale to za jakiś czas, bo na razie dysk jest pusty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Dzisiaj odebrałem dekoder i po podłączeniu go przez hdmi do tv nie wykrywa dekodera. Sprawdzane na dwóch tv. Dekoder zmienia diodę na niebieską i dalej nic się nie dzieję. Trzeba czekać kilka minut, żeby załapało jako, że to pierwsze uruchomienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, ze na tv nie mogę wyświetlić żadnego obrazu z dekodera. Wszystko jest podłączone. Dekoder z tv przez kabel hdmi. Włączam pilotem dekoder i z czerwonej diody robi się niebieska. Ale nic dalej się nie dzieje. Żaden obraz na tv się nie wyświetla. Menu dekodera włączyć się nie da. Na wyświetlaczu dekodera nic się nie wyświetla. Jak na pilocie wcisnę menu to wyskakuje nazw kanału,ale obrazu jak nie było tak nie ma. Może trafił mi się uszkodzony dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Czy można wyszukac wchodzac w program konkretny film? NP wpisac "Ziemianie" i wyświetli nam się ten film - najblizsza emisja tak by mozna zaprogramowac ten film do nagrania? Jeżeli tak to prosze o dokładna instrukcje. Z góry dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka TVN nie chodzi. powiało w ten weekend i antenę trochę poruszało. od piątku do soboty wieczora nic nie oglądałem. Teraz sam co nie co ustawiłem, ale bez fachowca chyba się nie obejdzie :?

Co się pojawiło na Pace bo nie wiem , które kanały powinny chodzić po dodaniu do listy . (oczywiście umowa z Cyfrą+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...