Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tylko ciekawi czy Pace przesyla teraz dzwiek 5.1 po HDMI czy dalej tylko po optyku bo w poniedzialek kupilem kino domowe i nameczylem bo nie bylo dzwieku 5.1 po HDMI. Dopiero na jednym forum wyczytalem ze Pace przesyla dzwiek 5.1 tylko po kablu optycznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z tym to się nic nie zmieni. Dziwne kino domowe,że nie ma wejścia optycznego... EDIT. Nowy soft już śmiga. Pierwsze wrażenie. Wydaje się,że wszystko jest bardziej czytelne,ciut szybciej kanały zmienia,lepiej nagrania się przewija. I to koniec dobrych wrażen. EPG bez zmian,wczytuje i wczytuje. Reszte w dzień sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wejscie optyczne tylko chcialem wszystko podpiac przez HDMI a tak tylko nbox jest podpiety przez HDMI a Pace optykiem. Chodzilo mi tylko o to ze nie wiedzialem gdzie lezy problem i zaczalem mieszac juz w ustawieniach i dopiero jak wyczytalem ze przez HDMI. w Pace nie ma 5.1 to podpialem optykiem i zaczelo dzialac tylko stracilem na tym jakies 50 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zaktualizować deka, ale po wymianie PACE 500 GB (poprzedni był uszkodzony) nie podlączałem do neta, a teraz jak po podłączeniu do neta chcę właczyć serwisy int. pojawia się : "łączenie z internetem - proszę czekać", a nie żadne pobieranie wersji 154i, w takiej pozycji dekoder chyba wisi może i ze 20 minut. Ktoś coś poradzi? Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super działa teraz PACE - mega szybko i pięknie. jestem zadowolony.

 

 

 

chciałem zaktualizować deka, ale po wymianie PACE 500 GB (poprzedni był uszkodzony) nie podlączałem do neta, a teraz jak po podłączeniu do neta chcę właczyć serwisy int. pojawia się : "łączenie z internetem - proszę czekać", a nie żadne pobieranie wersji 154i, w takiej pozycji dekoder chyba wisi może i ze 20 minut. Ktoś coś poradzi? Dzieki

 

Musisz poczekać az pobieze przez sieć oprogramowanie internetowe - a dopiero póżniej pobrac nowy soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na HBO nie ma napisow bo dla cyfry w HD stacja ich nienadaje.takie dziadostwo.wazne ze niewidac zeby nowy soft cos zepsol a to juz sukses

HBO nadaje napisy. Jeśli ich sposób nadawania nie pasuje dekoderom Cyfry to powinni stworzyć oprogramowanie, które ten problem rozwiąże. Chodzą one na praktycznie każdym sprzęcie poza dekoderami (i to nie wszystkimi) z byłej Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia, piłkę wyświetla w tym samym tempie co każdy inny dekoder. Masz tak niskie wymagania że dyskusja nie ma sensu. Mam sprawny dekoder.

 

 

Ty na swoim kineskopie napewno nie odczujesz jakości - dlatego uważasz że działa ci wolno. Aktualizacja jak najbardziej potrzebna i widać różnice gołym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co zrobią użytkownicy nie posiadający dostępu do internetu lub ludzie którzy z różnych względów nie potrafią tego zrobić.

Jak zwykle NC+ idzie po najmniejszej linii oporu.Żenada i tyle :twisted:

 

a po co Ci dostęp do internetu mi się soft pobrał bez podłączenia do neta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie nowy soft jest ok. Jedynie czego znów brakuje, to brak niektórych kanałów w EPG. Tak samo było przed zmianą softu. Brakuje TVP POLONIA, TVP HISTORIA, TVP ROZRYWKA, CINEMAXY, DISCOVERY HISTORIA i wiele innych. Szkoda, że tego nie poprawili :twisted::/ Serwisy internetowe wyświetlają się po staremu, czyli w barwach zielonych :wink: . Poprawiła się trochę szybkość zmiany kanałów oraz przejścia pomiędzy zakładkami w nowym sofcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wejscie optyczne tylko chcialem wszystko podpiac przez HDMI a tak tylko nbox jest podpiety przez HDMI a Pace optykiem. Chodzilo mi tylko o to ze nie wiedzialem gdzie lezy problem i zaczalem mieszac juz w ustawieniach i dopiero jak wyczytalem ze przez HDMI. w Pace nie ma 5.1 to podpialem optykiem i zaczelo dzialac tylko stracilem na tym jakies 50 minut.

 

Nie wiem w czym wy ludzie ciągle widzicie problemy. Przecież normalne jest, że obraz przesyła się hdmi a dźwięk optykiem lub koaksjalem. Ktoś kto kupił kino domowe powinien o tym wiedzieć. Jakość dźwięku jest zdecydowanie lepszy poprzez wyjścia cyfrowe więc nie widzę nbajmniejszego sensu puszczania dźwięku hdmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...