Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem Pace HD PVR 500GB na 12 miesięcy za free. Wcześniej miałem sagemcomm dsi 87. Dostałem pace bo sagemcomm nie dekoduje kanału KBS World. Znany problem Cyfrze. Sagemcomm dsi 87 działa tylko w systemie Nagra a Pace HD PVR 500GB w Seca. Kanał KBS World dekoduje się tylko w Seca.

 

To było podstawą reklamacji i wymiany za 0 zł Sagemcomm dsi 87 na Pace HD PVR 500GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co gdzieś czytałem (nie pamiętam gdzie) to raczej nowa platforma pozostanie przy dekoderach które są obecnie w Cyfrze+. Ciężko teraz wyrokować co będzie. Jedno jest pewne, że ofertę połączonej platformy da się oglądać i na obecnych dekoderach Cyfry i n, bo nie wyobrażam sobie od razu wymiany na jedne albo drugie dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam następujący problem.

W niedzielę nabyłem cyfrę wraz z dekoderem Pace. W dekoderze był wgrany soft 152 i dekoder chodził bardzo ładnie bez żadnych zacięć, jednak dzisiaj wyskoczyło mi okienko o nowym sofcie i go do zaktualizowałem do154 i zaczęły dziać się różne dziwne rzeczy na ekranie (migające programy,zacinanie , nakładanie się obrazów). Dlaczego tak się dzieje i czy jak przywrócę ustawienia fabryczne to dekoder powróci do softu 152?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co gdzieś czytałem (nie pamiętam gdzie) to raczej nowa platforma pozostanie przy dekoderach które są obecnie w Cyfrze+. Ciężko teraz wyrokować co będzie. Jedno jest pewne, że ofertę połączonej platformy da się oglądać i na obecnych dekoderach Cyfry i n, bo nie wyobrażam sobie od razu wymiany na jedne albo drugie dekodery.

na poczatku bedzie w ofercie dekoder N i cyfry ...

aby przejsc na oferte NC+ trzeba bedzie wymienic kazdy dekoder w nowych punktach NC+ i beda to dekodery NOWE ulepszone ADB . od tego momentu bedzie kazdego abonenta obowiazywac WSZYSTKO co zwiazane z NC+

info od innych uzytkownikow i PUNKTU cyfry + w poznaniu

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Obecnie jestem posiadaczem cyfrowej telewizji kablowej i mam dekoder ADB 5810CD bez dysku. Moje pytanie brzmi : Jeżeli przeniosę się do Cyfry i wybiorę dekoder Pace HD PVR 500GB to jakość obrazu wzrośnie czy raczej zmaleje. Co zyskam, a co stracę na zmianę dekodera ADB na Pace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem Pace HD PVR 500GB na 12 miesięcy za free. Wcześniej miałem sagemcomm dsi 87. Dostałem pace bo sagemcomm nie dekoduje kanału KBS World. Znany problem Cyfrze. Sagemcomm dsi 87 działa tylko w systemie Nagra a Pace HD PVR 500GB w Seca. Kanał KBS World dekoduje się tylko w Seca.

 

To było podstawą reklamacji i wymiany za 0 zł Sagemcomm dsi 87 na Pace HD PVR 500GB

 

Dziwne bo na kanale 211 na moim sagemie DSI87 jest KBSWorld i hula sobie wyśmienicie. Coś chyba ściemniasz kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...