Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Reset już znalazłem. PIN się tez zgadza. Mam jeszcze pytanie. Czy jeżeli wszystko zresetuje to w 100%uda się wgrać nowe oprogramowanie? Jeżeli nie to mogę mieć problem z wymiana.

Najprościej byłoby udać się do cyfry i wymienić na nowy. Place miesięcznie za dekoder, nie może wiec być problemu. Niestety na dysku mam jeszcze sporo seriali, których nie zdarzyłem obejrzeć.

Jeżeli wymienię dekoder, tracę wszystkie filmy.

Wymieniają punkty cyfry dekodery od reki czy trzeba je gdzieś wysyłać i czekać na nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ws. Pace PVR 500GB - instrukcja C+ nic o tym nie mowi:

- czy jest mozliwosc zmiany kolejnosci programow?

- czy mozna dodac programy z innych satelit (Astra 28.2 i 19.2), czy dobrze dziala z diseqc?

 

W tej chwili uzywam Opticum HD9600 i zastanawiam sie nad "darmowa" dzierzawa Pace od C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzieki za odpowiedz.

 

Czyli dodatkowe (nie C+) kanaly dodaje sie do konca listy C+ w dowolnej kolejnosci?

Tylko nagranie programu z Astry jest trochę kłopotliwe.z mojego postu na ten temat/str 713/
Możesz gdy masz dwie oddzielne anteny/Astra i HB/lub zeza z jednej.Aby nagrać program z Astry musisz ustawić w meni ustawienie konwertera na pojedynczy/jak masz na dwa/ustawić na program jaki chcesz nagrywać i włączyć nagrywanie.Po zakończeniu jak masz dwa przełączyć ustawienie na podwójny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono posiadaczy Pace.

 

Wierciłem dziurę w brzuchu o błędy w SagemComie DSI83 i w wyniku tego pozwolili mi wymienić go na Pace HD PVR(radość była krótka) i mam kilka pytań odnośnie tego sprzętu. Przejrzałem bardzo pobieżnie wątek, ale chce się upewnić, że nie przegapiłem odpowiedzi. Czy złącza USB są nadal tylko do ozdoby? Czy są planowane jakieś aktualizacje oprogramowania? Oraz czy dekoder działa prawidłowo ze spliterem Clone+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy złącza USB są nadal tylko do ozdoby?

Tak.

Czy są planowane jakieś aktualizacje oprogramowania?

Zdaniem Cyfry sprzęt działa idealnie. Nie ma co na to liczyć.

Oraz czy dekoder działa prawidłowo ze spliterem Clone+?

Działa ze splitterami generalnie bardzo dobrze. Czy z Clone+ nie potwierdzę- nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Blacberry więc sobie nawet nie naładuję z nieznanego urządzenia :( Dobrze, że chociaż clone+ działa. Próbował ktoś pytać cyfrę o to czy zamierza uaktywnić złącza USB? Ja z nimi korespondowałem przez tydzień codziennie i myślę że mogą mnie bardzo znielubić jak zapytam jeszcze o to. Chociaż i tak muszę jeszcze raz odwiedzić punkt wymiany sprzętu ponieważ przyciski "+" i "PROGR" są martwe na pilocie. Próbował ktoś wymienić sam pilot nie targając ze sobą dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie proszę o pomoc w kwestii Pace.

 

Po 3 latach wierności "ence" zdecydowałem się na Cyfrę+ . Zamieniłem dzisiaj dekodery i mam problem- nie odbieram większości kanałów HD - nie miałem żadnych problemów na dekoderze z "enki". Wersja softu mojego PACE to 152. ( doczytałem na forum, że 154 jest aktualna i czekam do weekendu ) .

 

Moje pytanie jest następujące - czy ustawienia anteny dla Cyfry i N są takie same ? W jaki sposób mam sprawdzić paski siły i jakości ( mam TWIN ) skoro PACE pokazuje tylko jeden pasek ? Nawiasem mówiąc, niewiele ponad 4 i kolor zielony. Próbowałem powrót do fabrycznych ustawień, zaciąganie od nowa listy programów, restarty i inne.

 

Będę wdzięczny za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nagranie programu z Astry jest trochę kłopotliwe.z mojego postu na ten temat/str 713/
Lepiej poszukaj przyczyny u siebie, bo z nagrywaniem z Astry nie ma żadnych problemów i nic do tego nie trzeba przełączać :roll:[/quote ]To ciekawe jak.Gniazdo 2 nagrywa HB a gn 1 nagrywa to co leci więc trzeba zmienić na pojedynczy.Mam dwie osobne anteny Astra i HB.Do g

n 1 podłączony kabel z Astry i HB do gn 2 kabel z HB.Drugi kabel z Astry mam podłączony bezpośrednio do TV/ma głowice sat/to sobie ustawiam kanały z Astry jak chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek- jeśli masz u siebie tak ciekawie podłączone, że tylko na jedno wejście dajesz Astrę, to oczywiście problem z nagrywaniem będzie. Ale jak się podłączy tak jak należy, czyli do obu wejść niezależne od siebie sygnały z HB+Astry (oczywiście z Diseqc na obu wejściach) to wszystko śmiga bez problemów przy ustawieniu na TWIN.

I wtedy w ogóle zapominamy że korzystamy z dwóch satelit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...