Jump to content
taiszo

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

Recommended Posts

Ale jedno mnie smieszy, maja problemy z brakami dekoderow PVR HD a chca wprowadzac nowe :crazy:

dokladnie , tez mnie to zastanawia i przy braku tych pvr hd phil zaoferuja tego 500gb pvr'a ...

...a może nie zamawiali starych PVRów, bo mieli już zamówioną dostawę nowych i wyszło jak zwykle...

spóźniona dostawa, albo kłopoty logistyczne... życie

Jeżeli komuś nie udało się ściągnąć reklamy z rapidshare to można oglądnąc na youtube. (link znaleziony na hdtvpolska.com)

kiedy rozmawialem 2 dni temu dystrybutorem Cyfry na temat wymiany mojego SD na HD dowiedzialem sie ze jesli do konca listopada nie dostane Philipsa (a jak dodal to juz praktycznie niemozliwe) to od grudnia na wymiane beda dawac ten nowy dekoder. To bedzie PACE z wiekszym dyskiem. Tak wiec trzeba poczekac jeszcze te kilka dni

Nowy telewizor , nowy dekoder kurde Cyfra zaczyna budzić się z letargu. Czyżby rzeczywiście ten i przyszły rok były kluczowe dla platform cyfrowych?

Guest Anonymous

Bardzo ładna ta maszynka, karta wkładana z boku to też fajny pomysł.

Ciekawe czy splitery będą od razu działać?

Dekoder pod względu wyglądu wypada znacznie lepiej, niż Turbodekoder N-ki. Ciekawe tylko jak pod względem funkcjonalności będzie :?: . Również intryguje mnie to, czy dotychczasowi abonenci będą mogli wymienić Philipsa PVR HD na to nowe cudo :?:

A gdzie ta reklama jest puszczana? nigdzie jej nie spotkalem poki co..

Dekoderek idealnie bedzie pasowal na podstawke pod kwiatek:)

A jesli chodzi o obecne pvr hd 250GB to podobno zabraklo czesci, jakis dostawca zawiodl i linia produkcyjna stanela. Oby nowy dekoder wkrótce trafil do sprzedaży.

wlasnie sie dowiedzialem ze do jednego z punktow jada nowe dekodery, jest niestety tylko napisane, ze to DEKODER SAGEM, beda pewnie w poniedzialek. Moje przypuszczenia to dostawa przed 1 grudnia i nowa promocja od 1 grudnia. :>

Sagemy to starocie które będą sprzedawane za jakieś grosze i dodawane jako drugi dekoder do Multiroomu.

Pewnie, że będzie można wymienić na ten nowy. A starych pvrów nie dlatego brakło że ktoś zawalił z zamówieniem, tylko niestety przestali je w ogóle produkować, bo brakło jakiejś części. Dlatego z nowym nie powinno być problemów. No chyba, że promocja w grudniu znowu przewróci rynek do góry nogami.

Mnie się wydaje, że wycofają multiroom za free, bo ponoć już brakuje modułów multiroom i być może wprowadzą nnowy dekoder z najmem 0? ale to tylko moje domysły.

Sagemy to starocie które będą sprzedawane za jakieś grosze i dodawane jako drugi dekoder do Multiroomu.

ale moze beda z HD takze rozwiaze to problem brakow philips HD :smile:

No bo jeszcze w Cyfrze nie ma Sagemów. Są to "nowe" dekodery w Cyfrze, ale tak na prawdę stare, używane dekodery SD (nie pytajcie gdzie i przez kogo używane). Jedyny nowy dekoder HD PVR to wlaśnie ten nowy PACE, o którym jest ten wątek.

Jak kto przez kogo... Przez francuzów ;] Bo kto inny mógłby nam wspaniałomyślnie ofiarować dekodery jak nie CanalSat ;] Trzeba mieć jedynie nadaje że C+ będzie rozdawała je na własność za grosze (tj. 1zł) tak jak nie tak dawno Mediasaty.

A gdzie ta reklama jest puszczana? nigdzie jej nie spotkalem poki co..

Dekoderek idealnie bedzie pasowal na podstawke pod kwiatek:)

A jesli chodzi o obecne pvr hd 250GB to podobno zabraklo czesci, jakis dostawca zawiodl i linia produkcyjna stanela. Oby nowy dekoder wkrótce trafil do sprzedaży.

Ja widziałem tą reklamę na canal plus sport hd wczoraj po południu.