Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można powiedzieć, że sortowanie jest, bo masz dostępną opcję "Twoje"(taki krzyżyk na pilocie od dekodera), jeśli chodzi o tworzenie własnej listy - w Sagemcomie już jest, więc może, może... Ale oficjalnego informacji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o takie sortowanie jak było w mediastach na samym początku. W menu była opcja "Zmiana kolejności programów" i mogłem sobie ustawić listę po swojemu, a numer kanału był na tej liście nadawany wg kolejności. Dodatkowe listy już mi nie są tak potrzebne ale ta funkcja jak najbardziej tak. Wybór ulubionych mnie nie satysfakcjonuje bo i tak muszę znać numer kanału żeby od razu na niego przełączyć. A byłoby super jakbym mógł sobie zgrupować np. wszystkie kanały sportowe po kolei (z C+ Sport, Rai Sport i Sport 1).

I najbardziej przeszkadza mi to, że to już kiedyś było, a teraz nie ma. Cofka sotware'owa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj a może wiesz czy w końcu ktoś z działu technicznego wpadnie na pomysł żeby na tym dysku można było układać jakoś przejrzyście swoje nagrania,powiedzmy tworzyć foldery tak jak w kompie,a i ostatni chciałem zrobić porządki na dysku i mało szału nie dostałem jak musiałem wszystko pojedynczo usuwać no kaman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie trochę z innej beczki. Dlaczego kiedy przełączam na kanał TVN24 i włączam funkcję PILOT, by dowiedzieć się co jest aktualnie w emisji, zazwyczaj programy informacyjne mają kategorię "Dla przedszkolaków"? Czy ktoś inny też ma ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj a może wiesz czy w końcu ktoś z działu technicznego wpadnie na pomysł żeby na tym dysku można było układać jakoś przejrzyście swoje nagrania,powiedzmy tworzyć foldery tak jak w kompie,a i ostatni chciałem zrobić porządki na dysku i mało szału nie dostałem jak musiałem wszystko pojedynczo usuwać no kaman

 

Wiemy o tym, mnie też to denerwuje, przekażę, ale nie mamy żadnej oficjalnej info. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie największym minusem dekodera Pace są dziury w funkcji pilot. Czasem całkiem brak programu dla jakiegoś kanału, a czasem tylko brak tego co ma być następne, ogólnie trochę irytująca rzecz. Poza tym miło by było, jak by wprowadzono coś takiego jak choć by w Sagemcomie, czyli że w funkcji pilot można przeglądać programy 24h w przód, a nie tylko jeden następny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BoyLer To, że jest brak informacji o programie w funkcji pilot, to nie jest do końca zależne od Cyfry+, bo jeśli nadawca danego programu nam nie prześle tej informacji, to siłą rzeczy nie mamy czego wyświetlić... ;) Ale jeśli chodzi o funkcję "Pilot" - też zapisuję.

@blue_voyager nie mam bezpośredniego wpływu, ale mogę to przekazać, a jest to ważne, żeby o tym powiedzieć. Myślę, że to jest do zrobienia... Na pewno to nie zaszkodzi, a kto wie? Może akurat zdarzy się tak, że ktoś jednak zwróci na to uwagę? Wszyscy narzekają, ale skoro można to przekazać gdzieś dalej, do kogoś, kto może coś więcej z tym zrobić, to czemu tego nie zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BoyLer To, że jest brak informacji o programie w funkcji pilot, to nie jest do końca zależne od Cyfry+, bo jeśli nadawca danego programu nam nie prześle tej informacji, to siłą rzeczy nie mamy czego wyświetlić... ;) Ale jeśli chodzi o funkcję "Pilot" - też zapisuję.

@blue_voyager nie mam bezpośredniego wpływu, ale mogę to przekazać, a jest to ważne, żeby o tym powiedzieć. Myślę, że to jest do zrobienia... Na pewno to nie zaszkodzi, a kto wie? Może akurat zdarzy się tak, że ktoś jednak zwróci na to uwagę? Wszyscy narzekają, ale skoro można to przekazać gdzieś dalej, do kogoś, kto może coś więcej z tym zrobić, to czemu tego nie zrobić?

Kate, przekazuj, przekazuj... Oczywiście, że nie zaszkodzi, ale nie mam też złudzeń czy pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

@Kate - jeśli możesz, zapisz jeszcze to ;)

Przydałaby się jeszcze poprawa formatów: lepsze kadrowanie (przy zoomie 16:9 i 14:9 obcina za dużo) i dostosowanie grafiki do wyświetlania na TV 4:3 (teraz jest ona rozciągnięta).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BoyLer To, że jest brak informacji o programie w funkcji pilot, to nie jest do końca zależne od Cyfry+, bo jeśli nadawca danego programu nam nie prześle tej informacji, to siłą rzeczy nie mamy czego wyświetlić... ;) Ale jeśli chodzi o funkcję "Pilot" - też zapisuję.

 

Nie chodzi o całkowity brak informacji dla jakiegoś konkretnego programu. Chodzi o sytuację, że np w jednej chwili widnieje co leci na jakimś kanale, a w innej jest pusto. Po prostu czasem widać co leci i co będzie lecieć na danym kanale, a czasem nie i nie wiadomo od czego to zależy. No i ważne było by to co pisałem, czyli możliwość wglądu w program danego kanału 24h w przód (a nie tylko jeden program w przód) poprzez funkcję pilot. Szczególnie cenna rzecz przy takich kanałach jak Cinemax HD którego nie ma w "programie" i zaplanowanie nagrania jest możliwe dopiero tuż przed emisją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kate - niech odbiornik będzie pełnowartościowy... :)

 

1. Uruchomienie USB - mozliwość odczytu z USB zdjeć (przeglądarka przynajmniej jpg), możliwość odtwarzania muzyki z USB (przynajmniej mp3), nagrywnaie nie konieczne w jakości HD i z fonią wielokanałową..

 

2. uruchomienie LAN - jakaś apliakcja do przeglądani inetu, gotowe "widzety" np.... mozłiwość zdalnego (w sieci LAN) przeglądania zapalnowanych nagrań, mozliwość edycji list nagrań, a moze mozliwość strem'u sygnału na http (tak jak jest to mozłiwe w np dbox2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie cenna rzecz przy takich kanałach jak Cinemax HD którego nie ma w "programie" i zaplanowanie nagrania jest możliwe dopiero tuż przed emisją.

 

@BoyLer A nie znasz takiej funkcji jak "ręczne zaprogramowanie nagrania" :?: Sprawdzasz na necie program TV o której dana pozycja leci i ręcznie wpisujesz co, gdzie i kiedy ma zostać nagrane. Poczytaj trochę instrukcję to nie będziesz musiał czekać na nagranie czegoś tuż przed emisją.

 

 

P.S. A jeżeli chodzi o poprawki do Pace to @Kate zapisz aby o kilka rozmiarów powiększyli czcionkę do wyświetlania napisów na Canal+ lub Alekino (powinna być przynajmniej takiej samej wielkości jak w Philipsie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...