Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i co z tego ze mu wymienia? mi tez wymienili. nagrywalo OK przez pierwszy tydzien. potem znow sie zbuntowalo- jak pierwsze, i nagrywa co chce. ten sprzet nie powinien byc dopuszczony do uzytku. przez niego stracili wiernego klienta od wielu lat- przechodze do nki od jutra wlasnie z tego powodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Cyfra+ na pewno tego nie zmieni w tej kwestii bo to tak jakby dać nóż sobie samemu na szyję a tak pobiera a potem kuszą 5zł film od czasu do czasu :D

 

SORRY ZA LEKKI OF-Topic :roll: bo to temat Pace a ja zjechałem trochę na VOD :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mi dekoder elegancko śmigał ;/ teraz coś jest nie tak zaplanowałem nagrania na czwartek i je nie nagrał co dziwne jak wchodzę w bibliotekę nagrań one są jeszcze na liście (wcześniej nie było żadnych problemów z nagrywaniem) więc pierwsze co pomyślałem że po aktualizacji softu przestawiło mi się że konwerter na podwójny (mam pojedynczy!) Ale odmawia mi dostępu i mi pisze że zaplanowane są nagrania czy coś takiego i nie mogę wejść! ?? Jak dekoder wyłączę to jest tak jakby non stop coś nagrywał albo ściągał przedtem to trwało chwile teraz już chyba cały dzień non stop coś ściąga! Ma ktoś coś takiego ?? Co się dzieje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Mam problem z dekoderem Pace z Cyfry, wszystko było w porządku, a parę dni temu coś mu odbiło, że się nie chciał włączyć i musiałem wyciągnąć i włożyć wtyczkę do kontaktu, żeby się uruchomił.

 

Działał normalnie potem, a teraz od 3 dni wyświetla błąd:

"Brak sygnału

Upewnij się, że typ konwertera ustawiony w menu jest prawidłowy (twin lub pojedynczy). Jeśli problem z odbiorem nadal występuje, sprawdź instalację antenową."

 

Nic w międzyczasie nie przestawiałem w ustawieniach, dla pewności sprawdziłem i wydaje się ok. Antena też nie przykryta śniegiem ani nic, zresetowałem też te urządzonka na strychu, od których idą kable.

 

To znaczy, że uszkodzony jest dekoder czy to problem w Cyfrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dziadowskiego sprzętu nie oferuje żadna inna platforma cyfrowa. oprogramowania tych wszystkich dekoderów są tragiczne, nie przystające do rzeczywistości w której technika idzie na przód. Dobra rada dla wszystkich: chcecie mieć dekoder - kupcie swój własny bo na ten złom z Cyfry szkoda kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@racjonalny

 

Kolega rzucił kilka ogólników i to w dodatku nie specjalnie sensownych. Rozumiem, że twoim zdaniem Cyfra to kiła-mogiła od strony sprzętowej.

Pozwolę się nie zgodzić - mój PACE PVR chodzi bezawaryjnie. Z tego co widzę to na forum jest sporo osób mających doświadczenia podobne do moich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mi dekoder elegancko śmigał ;/ teraz coś jest nie tak zaplanowałem nagrania na czwartek i je nie nagrał co dziwne jak wchodzę w bibliotekę nagrań one są jeszcze na liście (wcześniej nie było żadnych problemów z nagrywaniem) więc pierwsze co pomyślałem że po aktualizacji softu przestawiło mi się że konwerter na podwójny (mam pojedynczy!) Ale odmawia mi dostępu i mi pisze że zaplanowane są nagrania czy coś takiego i nie mogę wejść! ?? Jak dekoder wyłączę to jest tak jakby non stop coś nagrywał albo ściągał przedtem to trwało chwile teraz już chyba cały dzień non stop coś ściąga! Ma ktoś coś takiego ?? Co się dzieje ??

 

mam dokładnie tak samo jak piszesz,wczesniej wszystko było ok a teraz nie nagrywa programów,nie można zrobić aktualizacji, pójde chyba go wymienie na nowy model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowym sofcie dalej zdarza się że dekoder się samoczynnie restartuje - zdarza się to szczególnie podczas kilku czynności zleconych mu w dość szybkim tempie (np: funkcja pilot, wyjście, zmiana kanału, pilot itp)... czyli jednym słowem u mnie nic się nie zmieniło w tej sprawie, nie wiem jak u was...

 

Nie wspominając o tym że nadal to ON decyduje co nagrać a co nie - moje zadanie zbiega się tylko do prośby co bym chciał - a dopiero później okazuje się czy dekoder miał na to ochotę czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi już normalnie dekoder śmiga nie wiem co to było jeszcze sprawdzę czy nagrywa ;) a tak ap ropo na wszystkich narzekających na ten dekoder ja również jest bardzo zadowolony z tego dekodera! Zawsze jest tak że jak wchodzi nowy sprzęt to on nie jest dopracowany na 100%. Jedynie co mi może przeszkadza to jest to że dosyć długo się włącza a jeżeli chodzi o przełączanie kanałów jest szybko i sprawnie funkcja pilot działa bardzo dobrze menu jest ładne przejrzyste. Parę osób pisało żeby kupić własny dekoder ale szczerze wątpię że kupicie lepszy sprzęt za 240 zł (24 miesiące po 10 zł) Pozdrawiam aha i nic dziwnego że na forum są same złe opinie dziwne żeby ktoś szukał coś o dekoderze co nie mam żadnych problemów z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...