Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co zauwazylem sprzet ten przeszedl do ustawien domyslnych. Musialbys wejsc w menu dekodera i tam ustawic proporcje obrazu w zakladce ustawienie terminala-parametry telewizora.

Dzięki - miałeś rację - byłem w tym menu kilka razy i zupełnie to przeoczyłem... dzięki jeszcze raz bo przycisk HD się grzał... :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z jakością obrazu na Pace PVR HD 500 GB w porównaniu z Philips PVR HD 250 GB , ponieważ mam możliwość wymiany Phila na Pace , proszę o konkrety szczególnie cenna opinia tych którzy wymienili tunki i mieli porównanie albo fachowców z branży , thx pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak u was z epg w nowym sofcie , niby jest lepiej ale np. na tvn a w szczególnosci na tvn7 niem go wcale musze przelaczyć np na tvp1 i potem rusza ale nie zawsze , to samo na national wild hd oraz animal hd , zdarza sie czasem ze epg chodzi od razu bez kombinacji i tu i tu a jak wylacze i włacze to znowu nie chodzi , sam juz niewiem czy to tylko umnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Najlepszym rozwiązaniem EPG byłoby takie, jak w n-ce. Sciągałoby się z jednego TP (np. z tego, na którym jest TVP1) i po sprawie. I ustawić to dla kanałów 1-150 (czyli do TVN Meteo), a później już żeby ściągało się bezpośrednio z danego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko dwóch użytkowników ma porównanie Pace z Philipsem , na korzyść Pace ? Czy tylko " każda sroka swój ogonek chwali " ? Większość opini na różnych forach jest na plus dla Phila sam nie wiem co robić ? Jutro mam jechać wymienić sprzęt , a nie chciałbym potem żałować tej zamiany chyba że najlepiej sprawdzić to osobiście , ale czy potem można spowrotem wrócić do tego pierwszego ? Aha przy okazji czy orientuje się ktoś jaki pobór mocy ma Philips PVR HD , bo nigdzie nie mogę tego znaleźć , Pace ma podane w specyfikacji technicznej 40W , a Phil :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pace'a od jakiegoś tygodnia i jakość obrazu poprawiła się widocznie... Ma swoje zalety w porównaniu z Philipsem - np. Program na 7 dni... to znaczna poprawa. niestety dużo mu brakuje do terminali "niededykowanych" do Cyfry. Może z czasem oprogramowanie zostanie rozbudowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z jakością obrazu na Pace PVR HD 500 GB w porównaniu z Philips PVR HD 250 GB , ponieważ mam możliwość wymiany Phila na Pace , proszę o konkrety szczególnie cenna opinia tych którzy wymienili tunki i mieli porównanie albo fachowców z branży , thx pozdrawiam :wink:

 

obraz na pace jest przepiekny przez HDMI. ale to koniec zalet. jesli lubisz restarty sprzetu, to ze nagra ci polowe zaprogramowanych audycji to polecam pace. ja juz mam drugi egzemplarz i wciaz nagrywa mi to na co ma ochote, ignorujac czesc zaprogramowanych audycji. ja juz mam dosc tych pierepalek z pace, nie mowiac juz o tym ze w nowych promocjach chca za aktywacje tego badziewia 99 zl a potem 20 zl miesiecznie, kpina. ja w kazdym razie ide do N ki, ich dekoder to inna klasa sprzetu

 

jestem na tym forum juz dlugo, przeczytalem wiele postow porownujacych pace z philipsem. glowne wady philipsa wobec pace to jego dlugie uruchamianie, glosna praca i podobna gorsza jakosc obrazu. zalety- stabilnosc, stabilnosc i jeszcze raz stabilnosc. nie wymieniaj philipsa, to moja osobista rada.

 

bierz pace tylko jesli nie nagrywasz zbyt wiele z TV> jesli programujesz audycje- odradzam. ten sprzet wciaz zawodzi w tym wzgledzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asddsa20

 

Jeżeli masz dekoder Philipsa, a z tyłu dekodera masz nalepkę Pace to muszę cię uświadomić iż 2 główne wady już dawno zostały naprawione. Dekoder jest cichy jak mysz, a jakość obrazu jest taka sama jak na Pace 500GB. Jedyną różnicą jest większy dysk w Pace, więc jak komuś na tym zależy to warto wymienić. W innym przypadku odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...