Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po aktualizacji dekoder zalicza nocne "zwiechy". Wczoraj myślałem, że to przypadek ale dzisiaj rano to samo: dekoder na noc wyłączony a rano na wyświetlaczu E008 i niebieska dioda. Nie reaguje wtedy na nic. Dopiero wyłączenie zasilania pomaga.

Jak będzie się powtarzać to zaczynam się martwić...

Ma ktoś takie objawy z nowym softem? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zauważył jakieś zmiany w PACE po aktualizacji? To już 2 soft odkąd mam PACE ale ja osobiście nie odczuwam żeby coś się zmieniło...

 

U mnie same zmiany na minus. Wcześniej chodził idealnie, a teraz nie nagrywa wogóle zaplanowanych nagrań lub ucina nagranie w połowie a wczoraj pierwszy raz odkąd go mam mi się zawiesił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomoże.Po podłączeniu Pace hd pvr 500gb kablem hdmi do tv Sony kdl5710 zachodzi dziwne zjawiski.Raz na jakiś czas słychać głośny trzask i telewizor przechodzi na około 20 sek. w stan czuwania po czym powraca do normalnej emisji.Miał ktoś może podobny przypadek.Tv był sprawdzony przez serwis sony.Czy to wina Pace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mój problem z dekoderem (opisywałam go 28.11) jak był tak i jest. Dekoder Pace wymieniłam na Philipsa PVR i nadal Tv Samsung LCD blokuje mi sygnał pilota od dekodera. Wyłączyłam wszystko co się da w Tv (regulacje jasności itp) nic nie pomogło. Muszę się nieźle nakombinować żeby przełączyć kanał. Zauważyłam coś takiego, że po włączeniu tv musi minąć z 15 minut zanim pilot dekodera w ogóle zacznie działać, tak jakby czeka aż telewizor się nagrzeje, jestem załamana nie wiem co mam robić? znów wymieniać dekoder? ale co to da? tylko temu zgodziłam się na wyższy abonament optimum hd żeby mieć dekoder z nagrywarką a tu taka lipa! telewizor z dekoderem mam połączony kablem hdmi. ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...