Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak że użytkownicy którym sprzęt chodzi dobrze i bez problemów nie wchodzą na fora i nie piszą że jest wszystko ok.

A ludzie którym sprzęt nawala szukają pomocy w necie. Dlatego zdecydowana większość postów jest negatywna. Piszę to dla osób szukających opinii o PACE.

 

Ze swojej strony dodam że u mnie również wszysko hula jak ta lala lecz nie sprawdziłem nagrywania na tvn bo... nie ma co nagrać - ale to już oczywiście kwestia gustu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pobraniu najnowszego softu, wymagane jest wyszukanie na nowo kanałów.

Zdefiniowanie listy "ulubionych".

 

Później, jak będziecie sprawdzać poprawione działanie funkcji 'Pilot', wejdźcie i wyjdźcie z MENU i sprawdźcie czy się wtedy "nie skaszani" działanie tej funkcjonalności :wink:

Później pomaga włączenie np. na chwilę TVP1 aż załadują się dane EPG.

 

Rzecz jasna, zaktualizowano nazwę usługi VOD od HBO (na HBO on Demand). Zmieniono kolor diody sygnalizującej nagrywanie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pobraniu najnowszego softu, wymagane jest wyszukanie na nowo kanałów.

Zdefiniowanie listy "ulubionych".

 

Później, jak będziecie sprawdzać poprawione działanie funkcji 'Pilot', wejdźcie i wyjdźcie z MENU i sprawdźcie czy się wtedy "nie skaszani" działanie tej funkcjonalności :wink:

Później pomaga włączenie np. na chwilę TVP1 aż załadują się dane EPG.

 

Rzecz jasna, zaktualizowano nazwę usługi VOD od HBO (na HBO on Demand). Zmieniono kolor diody sygnalizującej nagrywanie... :)

To jakis żart? W tej chwili funkcja Pilot nie działa w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pobraniu najnowszego softu, wymagane jest wyszukanie na nowo kanałów.

Zdefiniowanie listy "ulubionych".

 

Później, jak będziecie sprawdzać poprawione działanie funkcji 'Pilot', wejdźcie i wyjdźcie z MENU i sprawdźcie czy się wtedy "nie skaszani" działanie tej funkcjonalności :wink:

Później pomaga włączenie np. na chwilę TVP1 aż załadują się dane EPG.

 

Rzecz jasna, zaktualizowano nazwę usługi VOD od HBO (na HBO on Demand). Zmieniono kolor diody sygnalizującej nagrywanie... :)

 

 

A działa wam EPG na dolnym pasku podczas przełączania kanałów? Chodzi mi o takie programy jak : TVN, TVN24, TVN Warszawa, TVN Siedem, TCM, Wild HD, Animal Planet HD. Z góry dzięki za info

 

@lucius , a czy dla Philipsa 250GB planujecie także poprawić EPG, aby działało na każdym kanale? (chodzi mi o EPG na dolnym pasku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie mogę uwierzyć własnym OCZOM ! :shock:

Od razu po aktualizacji dekoder nagle zaczął w tle ściagać epg dla kanałów i w ogólę nie widzę nigdzie napisu : wyszukiwanie informacji.

Najbardziej mi się w końcu podoba że mogę zobaczyć epg na tym dolnym pasku różnych innych programów, gdy jestem na innym, bo

wcześniej musiałem przełączać na jakiś kanał żeby zobaczyć jego program.

Kanały TVNu również płynnie działają tylko cały czas przyporządkowywanie programu do dziwnych działów np. "dla przedszkolaków".

 

Nie wiem jak wy ale po którejś aktualizacji jest problem z obrazem. Gdy przełączam z kanału SD na HD jest przez chwilę czarny obraz na telewizorze

i w drugą stronę tak samo. Sygnał idzie po HDMI do telewizora Panasonic LCD. Ktoś z was się spotkał z takim problemem ?

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyra miałem BBC hd od samego początku jak tylko cyfra dołączyła do listy, antena 105 siła sygnału 4.75 i od dwóch miesięcy nie mam (brak sygnału sprawdź antenę)wspaniali technicy z Cyfry nie mają pojęcia o co chodzi. pejsa hd mam od listopada 2009 wcześniej miałem Philipsa HD dwa lata, jestem abonentem cyfry od 1998 roku a Canal + od 1995 roku.

 

Mam to samo. Od miesiąca nagle zniknął BBC HD...."brak uprawnień"...magicy z cyfry nie wiedza co robić...sygnał porządny a "brak uprawnień..." zamiast kanału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Od miesiąca nagle zniknął BBC HD...."brak uprawnień"...magicy z cyfry nie wiedza co robić...sygnał porządny a "brak uprawnień..." zamiast kanału...

 

BBC HD to kanał na którym ustawiam antenę, jest w tym pakiecie najbardziej czuły na jakość sygnału, proponuje przełączyć na bbc hd i pobawić się anteną, szybko zweryfikujesz dokładność jej ustawienia i "porządność" sygnału (proponuje zacząc od lekkiego podniesienia konwertera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z tej aktualizacji. Pojawiło się EPG w pasku np na Ivestigation Discovery - często oglądam ten program więc bardzo się ucieszyłem. Do tej pory na pasku było info o programie tylko wtedy, gdy go nagrywałem. Przełączanie kanałów również się polepszyło - dekoder zdecydowanie szybciej działa. Jestem ciekawy, jak to będzie z programem 7 dniowym. Przy uruchomieniu pobiera informacje i już więcej nie będzie kazał czekać, czy dalej losowo będziemy zmuszeni na oczekiwanie...

Faktycznie VOD trochę się zmieniło - można oglądać zwiastuny na pełnym ekranie.

 

Jeżeli chodzi o mnie, to lista do zrobienia jest taka:

 

1. Zlikwidować oczekiwanie na pojawienie się EPG 7 dni - w końcu to tuner twin - niech odbywa się to automatycznie, a nie dopiero wtedy gdy chcemy skorzystać z tej funkcji.

2. Uzupełnić EPG 7 dniowe o wszystkie kanały z oferty np MTVNHD, FOXLIFE HD, TVP Seriale....

3. Zoptymalizować soft - przydałby się kopniak - dekoder powinien szybciej działać i nie mieć lagów..

4. Przebudować menu konfiguracji anteny satelitarnej - zrobić coś na wzór konfiguracji anten w dekoderach TNG.

5. Wykorzystać porty USB i LAN - np radio internetowe, o YouTube nie wspominam bo to pewnie niemożliwe... A szkoda, bo hardware jest taki sam jak w Turbo Dekoderze N..

 

Ogólnie soft na plus!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...